Bavlněný satén – dokonalé povlečení pro vaši postel

Bavlněný satén – láska na první… dotek

Bavlněný satén je sám o sobě materiál velmi příjemný na dotek. Díky 100% česané Mako-bavlně je zajištěna vysoká kvalita a pevná vazba vláken. To vše při hmotnosti 120g/m². Do takového materiálu je radost ulehnout a nechat se hýčkat.

Samozřejmostí je existence nejrůznějších vzorů, barev a designů, takže dokonale sladíte povlečení s celkovým stylem ložnice. Vybere si opravdu každý.

Bavlněný satén a jeho přednosti

Povlečení bavlněný satén představuje už na pohled mimořádný luxus, který promění vaši ložnici k nepoznání. Kromě líbivého vzhledu je však bavlněný satén také velmi praktickým materiálem. Ložní povlečení z bavlněného saténu je zpravidla opatřeno zipem, díky kterému jednoduše zapnete peřinu nebo polštář uvnitř a můžete s nimi také snadno manipulovat. I přes vysoce kvalitní zpracování bývá na zip mnohdy poskytována doživotní záruka.

Povlečení z bavlněného saténu – správná volba pro pohodlný spánek

Povlečení z bavlněného saténu je ideální volbou do každého interiéru ložnice. V současnosti existuje široká nabídka povlečení, a tak velmi jednoduše najdete přesně to, co vyhovuje vaší představě každodenního luxusu. Saténové povlečení na vaši postel rozhodně patří.