Matrace z koňských žíní a mořských trav

Zdravotní matrace Memory s moderní strukturou vláken do anatomických zón, rozloží rovnoměrně tlak, který vyvíjí tělo během spánku. Jistě se každému z nás mnohokrát stalo, že vstával s bolestí. Ať už původem z krční páteře nebo boku, je to nepříjemné. Než se člověk zase narovná, má pocit, že snad ani z postele nevstane.

V unikátních matracích je použita různá tuhost pěn a vláken tak, aby v některých částech byla matrace měkčí a jinde zase tvrdší. Pro boky je právě vhodnější měkčí část. Ostré trny kyčelních kostí se do tuhé matrace nevnoří a ráno bolí i chůze. Rozhodně prospěje, když se podíváme po matraci nové.

Matrace z koňských žíní s přírodními oleji

Matrace Horse Gold se pyšní luxusním pojetím zcela nového využití. Koňské žíně jsou perfektní pro údržbu lůžka. Pokud je člověk nemocný nebo se zkrátka jen častěji potí, vrstva koňských žíní udrží tělo dál od vlhkosti, tedy v suchu a čistotě. Pružné pěny patentované technologie v sobě snoubí praktičnost i design zároveň. Ortopedické vlastnosti jsou tu velkou předností. Přírodní oleje pomohou s prodyšností matrace a odlehčením jednotlivých vrstev.

Podobnou úlohu splňuje i matrace z mořských trav

Podíváme – li se pod slupku matraci Sea Grass Comfort jistě nám neunikne její maximální podpora pro svaly a páteř. Patentované pěny s obohaceným přídavkem o přírodní oleje hrají roli v mechanismu tuhosti. Mořská tráva matraci krásně provzdušní a dodá jí lehkost. Matrace Sea Grass umožňuje navíc i snazší manipulaci. Pokud jste právě těmi, kteří nejraději usínají na boku, je na čase si tuto matraci pořídit. Její změkčená část pro partie boků vám bude 100 % vyhovovat.