Vyměňte panelák za bydlení snů

Trendy bydlení se generačně mění. Co bývalo vrcholem vkusu pro naše rodiče, dnes patří k tuctovému žití v panelácích, řadovkách nebo rodinných domcích na vesnici. Nároky dnešních třicátníků, kteří zakládají rodiny a chtějí aktivně žít, uspokojí rezidence s designově minimalistickými byty, které jsou logisticky dostupné centru a přitom jsou „jednou nohou“ v přírodě.

Jednou z takových rezidencí novostaveb je projekt Malešický Háj. Jedná se o byty na Praze 10, které jsou umístěny v pěti maximálně pětipodlažních domech, v bezprostřední blízkosti Malešického lesa. Jsou určeny především těm, co ocení soukromí s blízkostí přírody. K dispozici je výběr od garsoniér s plochou od 31 m2, až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Domov, kam se budete rádi vracet

Projekt nabízí soukromí na dosah metropole. Výhodné logistické spojení na centrum Prahy a kus přírody za zády jsou benefity, které ocení každý vitální člověk. Přírodu a klidné okolí velmi ocení i maminky malých dětí, jež budou vyrůstat v symbióze s přírodou a přitom s adresou centra Prahy.

Bydlení v Praze Malešicích se stane domovem, kam se budete rádi vracet. Budete ušetřeni ruchu velkoměsta a budete si žít se zpěvem slavíků, šuměním listů stromoví a skákajícími veverkami za zády. Stačí si vybrat jeden ze 107 bytů, které jsou dostupné již od 4 milionů korun. S financováním vám pomůže hypoteční úvěr od Hyposervis Consulting. Minimální vklad vlastních prostředků je 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky.

Za „BÉ“ je správně!

Rozhodujete-li se, zda koupit starší byt v paneláku nebo nový byt v rezidenci, za „BÉ“ je správně. Starší byt bude s velkou pravděpodobností vyžadovat investice na rekonstrukci a neposkytne tolik vytoužené soukromí jako byt v novostavbě. Suma sumárum byste na takové transakci prodělali „kalhoty“. Bydlení v novém garantuje záruky a navíc minimalistické řešení bytových jednotek na soukromí obyvatel dbá ve zvýšené míře hned od projektové dokumentace.