Vybírání bytového textilu může být věda

Celkovou příjemnou atmosféru, útulnost a pohodlí zajišťuje v každém interiéru nábytek, bytové doplňky a vše, co máme rádi. Ovšem teprve kvalitní bytový textil je tou dokonalou a nezbytnou třešničkou na dortu, která z bytu vytvoří domov. Bytovým textilem se nemíní pouze koberce, záclony či potahy na sedací soupravě. Je to také například povlečení v ložnici či dětském pokoji.

Povlečení

Jelikož v ložnici tráví člověk prakticky třetinu svého života, určitě stojí za to, abychom si tuto místnost zařídili co nejpříjemněji. Může k tomu velice přispět povlečení na Dante.cz, které je v nabídce v mnoha provedeních. Velice příjemné na spaní je například povlečení z krepu, bavlny nebo saténu, které je navíc poměrně levné. Je krásné i na pohled, takže ložnice získá na eleganci díky unikátním vzorům, které toto povlečení zdobí. Nezbytnou součástí povlečení jsou samozřejmě také prostěradla, která jsou stejně jako povlečení určena na jednolůžko i dvojlůžko. Potrpíte-li si na luxusnější bytový textil tohoto druhu, pak můžete zvolit povlečení z jemného bavlněného saténu nebo z hladké bavlny. Zejména krepové povlečení je zase praktické a nenáročné na údržbu.

V této sekci najdete i povlečení, polštáře či přikrývky z kvalitních materiálů vhodných pro alergiky. Přikrývky jsou v nabídce v letní i zimní variantě.

Další bytový textil

Vedle povlečení nabízí internetový obchod Dante i další bytový textil, jako například různé závěsy, voály, deky, dekorativní polštářky a pochopitelně i záclony. Tento druh bytového textilu je nenápadným a jemným doplňkem každé místnosti. Záclony však mají i praktický význam, spočívající jednak v zakrytí oken a tepelné izolaci. V nabídce jsou jak kusové záclony, které si můžete koupit na míru a rovnou je pověsit na okno, tak možnost nechat si objednanou záclonu obšít po okrajích a na horní okraj našít řasící stužku. Záclony si můžete vybírat podle vlastního vkusu a s ohledem na celkový styl interiéru hladké, vzorované, bez vzoru, bílé nebo barevné.