Věděli jste, že lamino se prodává zdravotně nezávadné?

Přemýšlíte nad koupí zbrusu nového nábytku do ložnice nebo jídelny? Chcete však koupit takový nábytek, který nebude zdravotně nezávadný? Co investovat do nábytku z lamina? Málokdo je si vědom toho, že nábytek z lamina či lamino deska na míru se prodává zdravotně nezávadné, a tak není jediný důvod, proč do nábytku z tohoto velice používaného materiálu investovat. Pokud však nestojíte o nábytek, který by měl každý druhý, přivolejte si na pomoc truhláře.

Dnes lze koupit nábytek ve velkých obchodních řetězcích. Jenže nábytkové řetězce navštěvuje denně několik tisíc lidí, je zde tedy vysoká pravděpodobnost, že budete nábytek sdílet ještě s někým dalším, nebudete mít ryze originální kousek. To se vám u truhlářů nestane, proto si je povolejte na pomoc.

Nábytek na míru

Výhodou nábytku na míru je především to, že vám nábytek přesně zapadne na místo, kde si ho přejete mít. Už žádné centimetry navíc či žádné centimetry, které by vám chyběly. Navíc truhláři vymyslí nábytek, který bude přesně podle vašich představ, z materiálu, který chcete, a v barvě, v jaké chcete nábytek mít.

Nejčastěji se využívá již zmiňované lamino, které se prodává zdravotně nezávadné a z něhož se vyrobí nábytek pro každého. Lamino jako takové s sebou nese celou řadu výhod, k nimž patří například otěruvzdornost nebo přijatelná pořizovací cena.

Z lamina se aktuálně vyrábí všechny kusy nábytku. Nejčastěji se z něj vyrábí stoly, a to jídelní nebo pracovní.

Než přijde lamino do truhlářské dílny

Rozhodli jste se investovat právě do nábytku z lamina? Pak by vás možná zajímalo, co se děje předtím, než se do práce pustí truhláři. Stejně jako vy žádáte pomoct od truhlářů, kteří vám mají vyrobit nábytek, truhláři žádají o pomoc firmu Probytex spol. s. r. o., která se zaměřuje na řezání lamina, formátování desek nebo na olepování ABS hran PUR lepidlem či kolíkování dílců v Ostravě.