Věčná otázka, která trápí všechny – jak zhubnout?

Ptáte se sami sebe, jak účinně a konečně už natrvalo zhubnout? Žádný jo-jo efekt, který je postrachem všech věčně hubnoucích jedinců. Nechcete se chytit do jeho pasti a neustále se motat od hubnutí k nabírání kilogramů. Ono to není dobré ani pro vaše tělo a zdraví, které tímhle trpí. Hubnutí musí být zdravé, vytrvalé a nesmí být jen prostředek k dosažení cíle. Spousta odborníků se shoduje, že diety nepomáhají, chce to změnit životní styl a to natrvalo, ne jen na dva nebo tři týdny. Hubnout a přitom se cítit dobře? Není to sci-fi, ale realita!

Žádná hladovka ani drastické diety

Někomu to možná svědčí pít celý den jen vodu, pročistit se, držet šílené diety, ale v konečné fázi se to může negativně podepsat na vás a vašem zdraví. Vyděsilo vás číslo, které vám ukázala BMI kalkulačka? Lidské tělo potřebuje pravidelný příjem potravy, respektive bílkoviny, tuky a sacharidy ve správném poměru. Jedině tak umí správně fungovat a nastaví si poměrně dobře spalování. K tomu přidat nějaký ten pohyb, ať už to bude běh, posilování, kardio nebo pravidelné a svižné procházky v lese, vše je vítaným přínosem. K tomu se zaměřte na pohodu, vyhněte se stresu, nervozitám, dodržujte pravidelný spánek a uvidíte, že kromě kilogramů, které půjdou dolů, se vám celkově povede mnohem lépe.

Sáhněte po pomocné ruce

Tu vám poskytnout odborníci z It’s my life. Jde o skupinu výživových poradců, kteří fungují v rámci výživových poraden po celé České republice. Jsou odborně vyškoleni, disponují certifikátem a pomohou v redukci hmotnosti a výživovém poradenství. Na věčnou otázku jak zhubnout znají odpověď právě oni. Pomohou s jídelníčkem, zodpoví vaše případné otázky, udělají jasno ve všem, v čem tápete a pomohou také provést podrobnou analýzu těla na váze InBody, kdy se dozvíte, kolik máte v těle tuků, kolik svalů a podobně.