V čem vám pomůže koupelnové studio

Máte pocit, že vaše koupelna potřebuje nový „kabát“ a rozhodli jste se pro její rekonstrukci? Koupili jste starší dům nebo byt a koupelna už pamatuje lepší časy? Rekonstrukce koupelny, společně s kuchyní, patří mezi nejsložitější a nejkomplikovanější. Možná si řeknete, že máte v rodině spolehlivého řemeslníka, pro kterého to bude práce na pár dní, ovšem většina lidí po čase takového rozhodnutí lituje. Neušetří čas, ani peníze.

Kompletní rekonstrukce

Šikovný švagr či bratranec se hodí v případě, že potřebujete pouze vyměnit vanu nebo umyvadlo. Ovšem u toho zůstane u malého procenta renovací koupelen. U většiny rekonstrukcí koupelen dochází také k úpravě odpadů nebo elektrických rozvodů, což zahrnuje potřebu více řemeslníků s různým profesionálním zaměřením. Ve výsledku se dočkáte dražší koupelny, která bude vypadat jinak, než váš návrh.

Jste nerozhodní?

Koupelnové studio disponuje řemeslníky, kteří zvládnou rekonstrukci koupelny od A do Z. Jsou dokonale sehraní a návrhy koupelen jsou pro ně směrodatné. Vy se nemusíte vůbec o nic starat. Firma se postará o vše, od bouracích prací, až po nákup vámi vybraného koupelnového nábytku.

Ať už máte požadavky a nároky na novou koupelnu jakékoliv, ve vašem rozhodování vám pomůže vizualizace koupelny. Vizualizace koupelen odhalí nedostatky a pomůže vám ujasnit si uspořádání celé koupelny.

Atypické koupelny

Designová koupelna, která vás neomrzí ani po letech, využití atypických prostor, netradiční návrhy jsou důvody, proč zvolit koupelnové studio Praha. S praxí a zkušenostmi, které mají není pro ně žádný problém překážkou, nýbrž výzvou.

Nebojte se říci svůj názor

Nikdo neříká, že se musíte spokojit s prvním návrhem, které vám koupelnové studio předloží. Nelíbí se vám koupelnová dlažba, která je použita v návrhu? Ačkoliv jste si ji vybrali, máte právo změnit názor. Například velkoformátová dlažba se bude ve vaší koupelně vyjímat mnohem lépe.