Svítidla pro stylový interiér

Efektní, moderní a praktická, přesně taková jsou svítidla renomovaného výrobce Paulmann. Ať už hledáte osvětlení do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje, Paulmann má stylové řešení pro každý interiér.

Moderní a efektní

Podíváme-li se na úplné novinky, pak jistě stojí za zmínku v první řadě systémové osvětlení URail. Systém je tvořen lištami, které snadno připevníte na strop. Co tím získáte? Je to jednoduché, pokud nepočítáte s tím, že bude na stropě více než jedno svítidlo a máte ze stropu tedy vyveden pouze jeden kabel a přitom chcete svítidel použít víc, nemusíte díky lištovému systému osvětlení URail instalovat nový přívod elektřiny pro další světelné zdroje. Lišty si rozmístíte po stropě přesně tam, kde chcete světla mít. Potom už stačí jen vybrat si jednotlivá svítidla, která mohou být těsně přisazená k liště, nebo lze volit i závěsná svítidla. Nebojte se kombinace obou typů svítidel, společně vytvoří ve vašem interiéru skvělou atmosféru.

Variabilní pro univerzální použití

Samozřejmě lze vybírat různé typy svítidel a hned v několika barevných provedeních. URail systém osvětlení se skvěle hodí do moderního obývacího pokoje, perfektně osvětlí i rustikální ložnici či stylovou jídelnu. Sháníte-li klasická svítidla, můžete od firmy Paulmann vybírat stropní i závěsné kousky z prvotřídních materiálů.

Velkou parádu nadělají také LED pásky. Těmi si můžete posvítit prakticky kdekoli, používají se k osvětlení kuchyňské linky, do obývacího pokoje i ložnice na strop do sádrového profilu, kde pomáhají vytvořit příjemnou atmosféru. Schodiště zase stylově osvětlí různě velké LED panely, které prostoru dodají dostatek světla při nízké spotřebě energie. Vybírejte kvalitní svítidla od renomovaného výrobce, který vám na svítidla poskytne nadstandardní pětiletou záruku. Navštivte světelné studio Aulix v Dolních Břežanech a prohlédněte si svítidla Paulmann na vlastní oči.