Stolní fotbal zažívá boom

Zajisté jste již mnohokrát slyšeli, že stolní fotbal si oblíbil celý svět. Dokonce se s velkou vášni hraje i v Americe, kde ho přivezli američtí vojáci v zlých dobách Druhé světové války. Stolní fotbal v různých částech světa nese název kicker. Proč právě kicker?

Podle švýcarské firmy KICKER, která jako první začala sériově stolní fotbálky vyrábět v Ženevě. Hra je poměrně mladá, její vznik se datuje na konec druhé poloviny 19. století. Tuto ohromnou hru vymyslel Lucien Rosengart (1880 – 1976), kterého jako konstruktéra zaměstnávala francouzská automobilka Citroen. Ale jako úplně první vynalezl fotbálek Alejandr Finisterr, který svůj patent ztratil během španělské občanské války.

Stolní fotbálky frčí i o letošních Vánocích

Stolní fotbálky jsme si moc oblíbili, hrajeme je ve dvou nebo i v osmi lidech. Záleží na kvalitě a velikosti stolu. Cíl hry je zřejmý a nijak odlišný od klasického fotbalu – nastřílet do branky protihráče, co nejvíce gólů. Fotbálek nenudí a báječně zabaví všechny věkové kategorie, chlapce i dívky. Dobrá zpráva pro hráče. Hrou se nejen odreagujete od všedních starostí, ale bystříte reakce, obratnost a zručnost. Při pravidelném hraní shodíte i nějaké to kilo. Jak vybrat vhodný stolní fotbal? Nikdy tuto hru nevybírejte podle ceny. A už vůbec nenakupujte fotbálky u asijských prodejů. Nízká cena se vždy rovná nízká kvalita!

Stolní fotbal za parádní ceny na t-zbozi.cz

Vánoční zboží v mnohých obchodech vypovídá, že se blíží nejkrásnější svátky v roce – Vánoce. Proto vítejte v internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde nabízejí stolní fotbal ve vysoké kvalitě a za prima ceny. Zde vyřešíte všechny dárky, neboť je zde spousta krásného zboží do vašeho domova. A že se jedná o dobrý eshop potvrzuje zlatý certifikát Heureka, ověřeno zákazníky. Do dvou dnů máte svou objednávku doma. Přejeme příjemné vánoční nakupování!