Diamantové kotouče

S příchodem jarního počasí začínají mnohé práce na zahradě, kolem domu, chaty a chalupy. Mezi nejpoužívanější a nejoblíbenější nářadí patří pila a úhlová bruska. Hlavní funkce rozbrusky je řezání, dělení a broušení různých druhů materiálů – kov, plast, slitina, keramika a další. Řezání ani broušení nezvládnete s jedním kotoučem, pokud nemáte k dispozici univerzální kotouč. Navíc jiné diamantové kotouče se používají na dlaždice a obklady, jiné na beton, asfalt, ocelové sloupy, střešní tašky atd. Jen s kvalitními brusnými kotouči spolehlivě odstraníte rez, zbavíte plochu starého nátěru a přesně zabrousíte svary.

Německé diamantové kotouče Atlas a Kern pro dělení a broušení

Pokud máte zájem o velkou produktivitu práce, tak nenakupujte diamantové kotouče v hobby marketech. Tam jsou sice velice lákavé ceny, ale nízká cena se rovná nízké kvalitě. Kotouče se záhy kroutí, lámou a odletují z nich kousky. Příkladně vsadíte-li na kvalitu made in Germany a navštívíte internetový obchod sibera-kotouce.cz, tak vám práce půjde pěkně od ruky. Zde si můžete objednat německé diamantové kotouče Atlas a Kern do všeho nářadí a strojů ve všech velikostech (115 mm, 125, 150, 180, 200, 230, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800 mm).

Diamantové kotouče za prima ceny

Vybrat správné Začátek formuláře diamantové kotouče má mnohdy problém i zkušený řemeslník. Pro tyto případy se v tomto eshopu nalézá průvodce výběrem diamantového kotouče s dotazníkem. Řezné kotouče se podle typu segmentu dále dělí na segmentové, celoobvodové a turbokotouče. Segmentové kotouče se používají na řezání stavebních materiálů s ohledem na konkrétní specifikaci odvislou od typu pojiva a druhu diamantového zrna. Celoobvodové diamantové kotouče vám skvěle pořežou dlažbu a keramické obklady.