Stěhování bytů, těžkých břemen i uměleckých předmětů

Český národ je národem kutilů, tvořivých duší a umělců. Třeba i vy patříte k těm, kteří propadli práci se dřevem na tolik, že se z ní stal koníček, ba dokonce z tvořivé práce umělecká díla. Už jich máte tolik, že by stálo za to je někde vystavit a nabídnout svoji tvorbu k nahlédnutí široké veřejnosti. Vybrali jste místo, kde byste sochy mohli vystavit, ale jak je na to místo dopravit? Sochy ze dřeva bývají objemné a také těžké. Navíc mají svoji nevyčíslitelnou hodnotu, která by mohla při poškození neodbornou přepravou utrpět. Proto je lepší si na přepravu cenných věcí objednat specializovanou firmu, která se zabývá stěhováním objemných, těžkých a hodnotných věcí.

Společnosti poskytují záruky za převážená umělecká díla

V Brně a jeho okolí se na stěhování cenných uměleckých děl a předmětů specializuje firma Stěhování Brno. Je to firma s desetiletou tradicí a její kvalifikovaní pracovníci dokážou správně posoudit, jakým způsobem bude přeprava realizována. Přeprava tak probíhá vždy bezpečně, velmi pečlivě a opatrně, takže nedojde k žádnému poškození uměleckých děl. Ta jsou před přepravou řádně zabalena či jinak chráněna proti poškození, využívat lze i na míru zhotovené dřevěné přepravní boxy.

Základem je kvalitní technika

Přepravované předměty jsou standardně pojištěné na 2 mil. Kč, je možné je připojistit na jakkoli vysokou částku. Firma Stěhování Brno může zajistit i stěhování v bezpečnostním režimu za dohledu bezpečnostní služby nebo ochranky. Při stěhování objemných a těžkých uměleckých předmětů mohou využít speciálních technických pomůcek, jako jsou například kladkostroje, vysokozdvihy, podvozky, zvedáky, auta s rukou a jeřáby. I přepravní prostředky dokonale přizpůsobí přepravovaným uměleckým dílům.

Kvalitní stěhovací služby v Praze

Velmi podobné služby nabízí na území hlavního města Prahy firma Levné stěhování Praha. Podrobné informace můžete získat na internetových stránkách firmy Levné stěhování Praha, s konkrétními případy se můžete obrátit prostřednictvím emailu nebo telefonní linky na odborníky, kteří vám zcela zdarma zodpoví vaše dotazy a prokonzultují podmínky stěhování a vytvoří přesnou cenovou kalkulaci na míru.