Stavíte a potřebujete pomoc? Odborníci vám pomohou!

Hledáte někoho, kdo by vám pomohl, co se týče stavby? Plánujete realizace stavby a stavebních prací? Potřebujete u sebe od začátku někoho, kdo vše zná, ví a v případě potřeby vám umí pomoci? Pouštíte se do realizace velkých novostaveb a administrativních budov nebo plánujete rodinný domek, který chcete mít pod kontrolou? Stavba s sebou přináší často řadu nepříjemností a problémů, které se musí řešit rychle. A laik si často může vybrat špatně, nepozná, že je třeba zasáhnout a nepříjemnosti větších rozměrů jsou na světě. Zvolte raději odbornou pomoc a dohled, který vás podobných věcí ušetří.

Inženýrské sítě a odborný servis

Zvolte stavební společnost pk.servin s.r.o. Ta byla založena už v roce 2001 a její hlavní náplní práce je inženýring staveb. Pomáhají s odborným servisem pro investory a stavebníky. Jsou de facto s vámi od začátku, tedy od samotné přípravy, vymýšlení, sestavování až po realizaci stavby. Pro své klienty zajišťují hlavně technickou přípravu celého projektu. Dále také komunikují s projektanty a architekty, kteří se na vzniku projektu podílejí. Do jejich kompetencí na stavbách může spadat kontrola kvality a nákladů, které vznikají při realizování nových staveb nebo naopak při rekonstrukcích a opravách původních budov. Poskytují dozorování staveb, od počátku do konce.

Na jakých stavbách se mohou podílet?

Velikostně to bývají stavby různé, například administrativní budovy, bytové nebo také rodinné domy. Nemají však problém se stavbami výrobních a skladových hal, také napomáhají při revitalizaci panelových domů nebo při výstavbě inženýrských sítí. Jsou autorizovanými staviteli a také techniky v oboru pozemního stavitelství. Příprava staveb tak bude hračka! Mnohaletá praxe jim zajišťuje dostatek zkušeností v oboru a jejich služby jsou tedy opravdu komplexní.