Toužíte zvelebit váš městský park?

Patříte mezi jedince, kteří mají na starosti ve vašem městě zvelebení městských veřejných částí, jako jsou parky či náměstí? Záleží vám na občanech vašeho města a chcete jim vytvořit co nejpříjemnější prostředí k relaxu a odpočinku? Stále více měst a obcí zvelebuje parky a veřejná prostranství k užitku svých obyvatel, bohužel mnohdy, ve snaze ušetřit obci finance, nakoupí levné doplňky, které dlouho nevydrží.

Nakupujte u ověřeného prodejce

Venkovní lavičky patří mezi nejvíce žádané zboží do parků, náměstí a různých zákoutí, kde mají občané klid a mohou si vychutnat chvíli klidu při procházce. Splnění bezpečnostních podmínek je prioritou ověřeného prodejce Kovofit s.r.o. Klasické betonové lavičky pro vás dodávají v několika barevných provedeních.

Pokud toužíte vybavit váš městský park nestandardními, navzdory tomu kvalitními lavičkami, mrkněte na kovové lavičky, které poskytují dokonalou ergonomii a ačkoliv to od nich nečekáte, jsou velmi pohodlné. Stejně klasické betonové lavičky, vybírejte kovové lavičky z několika barevných provedení.

Slaďte vybavení parku do jediného barevného tónu

Možnost výběru různých barevných provedení dává možnost vše sladit v jediném příjemném tónu, který nijak nezasáhne do atmosféry parku či náměstí. Nezbytnou součástí parků a veřejných prostor jsou odpadkové koše, kterých není nikdy dost. Barevná provedení odpadkových košů odpovídají barvám obou typů laviček. Kromě laviček a odpadkových košů vše doladíte velkými květináči ve stejném odstínu.

Nezapomeňte na zábavu

V parcích a na hřištích se stále více objevují prvky, které slouží k posílení svalstva, ať už se jedná o posilovací stroje nebo workoutové hřiště, naleznete je společně s dětskými hřišti na webových stránkách kovo-art.cz.

Všechny produkty odpovídají přísným bezpečnostním normám a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, což značně prodlužuje jejich životnost.