Stavby a rekonstrukce rodinných domů i paneláků

Uvažujete-li o stavbě vysněného rodinného domku, případně o komplexní nebo jen částečné rekonstrukci staršího domu, svěřte se do služeb společnosti Imperial NEXT. Nabízí bezkonkurenční podmínky zejména díky vysoké profesionalitě založené na vlastních řemeslnických týmech a na spolupráci s renomovanými architekty, projektanty a designéry. Díky tomu si můžete splnit svá přání a představy, se kterými si pracovníci firmy za každých okolností poradí.

Řemeslné týmy

Pro veškeré práce spojené se stavbou nových rodinných domů, či jejich rekonstrukcí včetně panelových domů má firma k dispozici své zedníky, fasádníky, malíře a natěrače, elektrikáře, vodoinstalatéry, plynaře, topenáře, pokrývače, klempíře a další specialisty.

Stavba rodinných domů

Stavbu vysněného rodinného domku si můžete vybrat z katalogu firmy, nebo předložit vlastní představu. Díky desetiletým zkušenostem, desítkám postaveným rodinným domům a ještě většímu počtu zrekonstruovaných objektů, si firma a její pracovníci poradí s každým projektem. Je schopná postavit i zcela atypický dům, nebo starý dům komplexně i částečně zrekonstruovat. Stavební činnost provádí firma na území ČR, ale celou řadu rodinných domů postavila či zrekonstruovala i v sousedním Německu. Stavba rodinných domů je nabízena komplexně na klíč, nebo si můžete objednat pouze hrubou stavbu.

Rekonstrukce rodinných domů

Pokud se jedná o rozsáhlejší rekonstrukci, vyžaduje takový zásah jednak zdolání byrokratických překážek, a jednak pro laika obtížné a časově náročné práce. Proto se rozhodně vyplatí zadat rekonstrukci zkušeným profesionálům, kteří za vás vše vyřídí a poradí si jak s přípravnými a koordinačními pracemi, tak s rekonstrukcí samotnou. Ta se může týkat kompletně celého domu, nebo pouze některé jeho části, jako je střecha, fasáda, zednické práce v interiéru, ale i různých přístaveb, bazénů nebo zcela atypické rekonstrukce domů.

Panelové domy

Pozůstatkem minulých časů jsou panelová sídliště. Ovšem i panelové domy se dají zmodernizovat. Nejen tím, že se kompletně zateplí jejich venkovní plášť, ale také se vymění okna, vchodové dveře, nebo se zmodernizují interiéry jednotlivých bytových jednotek. Rekonstrukce panelových domů, ale také starších činžovních domů lze rovněž zadat společnosti Imperial NEXT.