Čištění fasády tryskáním – pískováním: Šetrná a velmi efektivní metoda

Estetický dojem bydlení do značné míry závisí na čistotě fasády. Jakmile se na ní objeví plísně, řasy a další druhy nečistot, budova ztratí na atraktivitě. A nejen to – plísně produkují spóry, které se pak víří vzduchem a při větrání se dostávají i dovnitř. Špinavá fasáda navíc ztrácí své vlastnosti a zkracuje se její životnost. I z těchto důvodu není dobré zanedbat její údržbu. Ale co když na to nestačíte? Obraťte se na odborníky z ARS – AXIOM REAL.

Profi čištění s garancí vynikajícího výsledku

Fasádě patří největší část pohledové plochy domu. Když je čistá, stavba díky ní vypadá dobře. Ale platí to i opačně. Jenomže čištěním svépomocí nikdy nedosáhnete takového výsledku, jako kvalifikovaní technici s prvotřídním vybavením. Zaměstnanci firmy ARS – AXIOM REAL používají profesionální chemii a v případě potřeby také špičkové systémy TORBO na bázi tryskání–pískování.

V čem je patentovaná technologie strojů TORBO jedinečná?

Pískování není vysokotlaký paprsek s přisáváním písku ani tryskání pod vodní clonou, kdy se do proudu sušeného abraziva přivádí voda až v koncové trysce. Oproti těmto metodám jsou zařízení TORBO mnohem efektivnější. Díky elektronickému nastavení lze úroveň prašnosti snížit až o 95 % a za zmínku stojí také nezávislost na přípojích energie. Mobilní stroje jsou úsporné, výkonné a uplatňují se napříč mnoha oblastmi.

Čištění fasády je pouze zlomkem z výčtu možností využití. Přístroje TORBO umožňují práci v interiéru i exteriéru a používají se pro odstranění starých nátěrů z různých materiálů, čištění přírodních i umělých povrchu, sanaci betonu, přípravu povrchů a v neposlední řadě pro opracování železných konstrukcí.

Lidé z ARS – AXIOM REAL si poradí se všemi nečistotami včetně graffiti. Další informace, reference a kontaktní údaje najdete na www.ars.cz.