Spolehlivý dodavatel hutního materiálu

Hutní materiál je základem pro mnoho jiných oborů, které ho potřebují využívat, ať už jde třeba o stavebnictví nebo strojírenství. Pokud potřebujete najít vhodného dodavatele pro tento sortiment, zvolte společnost, která má dostatek zkušeností, skvělé ceny a spokojenost zákazníka je u ní na prvním místě. Tyto atributy má společnost DEVIMEX s.r.o.

Kompletní hutní materiál

Společnost vám zajistí kompletní prodej hutního materiálu. Dodává kompletní sortiment hutních materiálů a výrobků podle výrobních programů hutních společností v tuzemsku i zahraničí. Při výrobě se dbá na maximální kvalitu výrobních procesů, které je dosaženo i pravidelnou kontrolou jakosti. Společnost se neustále rozvíjí a inovuje procesy a výrobky. Samotné výrobní postupy jsou pravidelně ověřovány a společnost disponuje certifikáty.

Jsou vaším cílem hutní nástroje a nářadí? Společnost vám zajistí jak dodávky hutních a strojírenských výrobních dílů a celků, tak i surových polotovarů. Zajistit si můžete třeba nástrojové a rychlořezné oceli, volné výkovky širokého rozsahu, tvarové výkovky, zápustkové výkovky, přesné bezešvé trubky válcované za tepla s vysokou rozměrovou přesností, kované hutní válce pro válcování plochých i profilových vývalků a trubek, recyklace válců včetně repase bandážováním, elektrochemické chromování a niklování, inovace a repase geometrie strojních dílů a mnoho dalšího.

Možná je vaším cílem velkoobchod s hutním materiálem. V tomto ohledu se vám nabízí opravdu široký sortiment, který zahrnuje profilovou ocel, plechy, širokou ocel, betonářskou ocel, konstrukční celky, jaklové profily, trubky, pásovou ocel, tvarové výpalky a doplňkové služby a produkty. Více informací se dozvíte přímo na webových stránkách společnosti Devimex.cz.