Sifony se vracejí do módy – udělejte si čerstvou sodovku

Ve stylu retro

Určitě na tom něco je, protože se úzce dotýkáme dob 60. let minulého století. Sifony se stávají hitem i dnes, ale nabývají samozřejmě i jiné podoby. Spoustu výrobců si tak zakládá na funkčnosti, jako tomu bylo u retra, ale dodává ještě nadčasový design. Volba je už potom na vás, 70-411co je vašemu srdci blíž. Skleněná nádoba v drátěném mechanismu je zkrátka trendy tam, kde tomu je přizpůsoben i interiér.

Sifonové šílenství však skončilo zřejmě dříve, než lidé skutečně očekávali. Jednoduše se přestaly bombičky vyrábět. To ovšem dalo impuls k tomu, aby se po letech zase něco začalo dít. Koncept se zachoval, ale v dnešní době funguje sifonová láhev jen na jednu plynovou nádržku.

Výhodou je barevné provedení

V dnešní době pěkný sodovkovač seženete za relativně nízkou cenu. Určitě vás to vyjde levněji, než si domů kupovat plata balené vody. Nebojte se přijít chuti sodovce, jakožto lahodnému nápoji, který vás v letních dnech přímo nadchne. Sodovka se navíc dá pít celoročně a sirupy, které si do ní vmícháte, vám tak z obyčejné sody hravě vykouzlí barevnou a chuťově vyváženou limonádu. Retro sifon tak oceníte na chalupách, kde vám bude korespondovat s ostatním vybavením. Dřevěné kuchyňské potřeby, venkovské motivy, světlá výmalba a betonová podlaha, to je jen malý výčet toho, co retru prostě nikdo neodpáře. Stejně jako nadčasový design70-642 v neonových barvách v tomto století. Originální pojetí už netkví jen v nápaditosti drátěné síťky.