Sháníte byt či dům v Praze?

Nejlepší místa s rodinnými domy

Prvním místem, kde je aktuálně otevřen prodej rodinných domů Praha, je Praha 10. Jedná se o rodinné domy Štěrboholy II o výměře 4+kk. Každý dům má vlastní zahradu a garáž. Lokalita patří mezi klidné a současně mezi ty, ze kterých se během několika minut pohodlně dostanete do centra města, a to autem i městskou hromadnou dopravou.

dnesnibydleni.cz_finep_cz_01

Další rodinné domy jsou k mání v rámci projektu Britská čtvrť, který se nachází ve Stodůlkách. Zde je možné koupit domy 4+kk i 5+kk s vlastní zahradou i garáží. I tato lokalita má celou řadu výhod, potěší i blízkost přírody.

dnesnibydleni.cz_finep_cz_02

Byty na mnoha místech

Pokud vás zajímá prodej bytů Praha, máte širší pole výběru. V rámci projektu Prosek Park IX (Praha 9) je nyní možné koupit byty do osobního vlastnictví i byty družstevní. Velkou výhodou této lokality je blízkost stanice metra C Střížkov. Nové byty Praha nabízí také projekt Harfa Park VI (Vysočany). Bydlení zde je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a pro ty z vás, kdo si chtějí užívat bydlení v hlavním městě v těsném spojení s přírodou. Mezi top projekty současné doby patří projekt Nad Přehradou IV, kde bylo postaveno celkem 141 bytů. Společnou charakteristikou všech je vysoký komfort bydlení.

dnesnibydleni.cz_finep_cz_03

 

Jednejte!

Zájem o nové byty v Praze je trvale vysoký. Platí, že kdo dřív přijde, ten bydlí lépe. Proto se dlouho nerozmýšlejte a jednejte. Že ještě nevíte, kolik vám v bance půjčí? Podívejte se na tuto kalkulačku a odpověď budete mít okamžitě.