I v zimě se dá rekonstruovat interiér bytu

Téměř všechny typy rekonstrukcí

Rekonstrukce bytu je ve většině případů možné provádět za jakéhokoliv počasí. Výjimkou je například výměna oken nebo výměna topení v celém interiéru. To jsou činnosti, které je dobré nechat opravdu raději na léto, pokud byt trvale využíváte. Obecně ale lze říci, že všechny ostatní druhy rekonstrukcí nejsou nikterak závislé na počasí a lze je provádět kdykoliv.

dnesnibydleni.cz_fixservis_cz_01

Třeba i rekonstrukce jádra

Rekonstrukce bytového jádra je u starších bytů nejžádanějším druhem rekonstrukce posledních let. Stará umakartová jádra už jsou pro moderní trendy v bydlení naprosto nevyhovující. Drtivá většina majitelů takových bytů investuje raději do komfortu, který nabízí elegantní kachličková koupelna, třeba s vyhřívanou podlahou. A právě rekonstrukce bytového jádra lze provádět i v zimním období. Jedná se o složitou činnost, která na určitý čas omezí chod celé domácnosti, ale omezený chod bude stejně v létě, jako v zimě. Pro rekonstrukci jádra rozhodně doporučujeme vybrat specializovanou stavební firmu s dostatkem zkušeností. Dostatek zkušeností u firmy zaručí nejen dokonalé odvedení prací, ale provedení v kratším čase.

dnesnibydleni.cz_fixservis_cz_02

I malování můžete nechat na profesionálech

Malování interiéru patří ke změnám bytů, které jsou prováděny nejčastěji. Díky malování můžete měnit koncept každé místnosti bez nutných desetitisícových výdajů do její kompletní přeměny. Jestliže ale chcete dokonalý výsledek, rozhodně se obraťte na profesionální malíře. Trendy v malování se neustále mění, stejně tak, jako se mění i materiály a využívané technologie. Odborné malířské práce lze bez zkušeností, znalostí a správného nářadí zvládnout jen těžko. Ať už budete vybírat řemeslníka pro jakoukoliv činnost při rekonstrukci, vybírejte obezřetně. Co se může stát, když vyberete špatnou firmu, se dozvíte v tomto článku.