Šetřete energií pomocí LED osvětlení

Jak domácnosti, tak firmy mají možnost šetřit elektrickou energii zavedením úsporného LED osvětlení. Specializuje se na něj eshop Ledakce.cz. Ten je navíc jedinečnou příležitostí, jak pořídit nejrůznější LED svítidla až s 50% slevou oproti původním cenám. Vezmete-li v úvahu, že v posLEDních letech se ceny LED žárovek a LED osvětlení vůbec velice přiblížily cenám klasických vláknových žárovek, je zakoupení LED osvětlovacích produktů maximálně účelným a úsporným řešením.

Jaké jsou výhody LED osvětlení

Vedle velké úspory elektrické energie mají LED žárovky mnoho dalších předností oproti doposud známým světelným zdrojům. Například úspora energie se zvyšuje tím, že LED žárovky mají mnohonásobně delší životnost. Oceníte také lepší svítivost a pokud si v interiéru zavedete bodové osvětlení s LED žárovkami, budete mít skvělou možnost směrovat osvětlení v místnosti podle její velikosti a tvaru, ale také podle aktuální potřeby svítit. LED světlo je mnohem rovnoměrnější a nehrozí rizikem oslnění.

Druhy LED svítidel

V nabídce jsou například LED Trubice s vyzařovacím úhlem 160° a světelným tokem 800 lm. Úspora nákladů na elektrickou energii je evidentní, jelikož LED trubice o výkonu 10W je ekvivalentní náhradou staré zářivky o výkonu 15 a 18 W.

K osvětlení nádvoří, nakládacích ramp a dalších venkovních prostor se výborně hodí LED reflektor s úhlem svícení 110° a světelným tokem 4250 lm. Na výběr je teplá bílá, neutrální bílá a studená bílá varianta.

Další produkty

K úsporným svítidlům patří také LED panely, které jsou skvělým zdrojem světla v domácnosti, v kanceláři, obchodě i jiných interiérech. Jejich výkon 18W odpovídá staré žárovce 75W. Výborným bezpečnostním osvětlením na schodištích jsou LED pásky. Používají se také k úspornému osvětlení kuchyňských linek. LED pásky jsou napájeny plastovým adaptérem. V rámci LEDakce.cz si můžete pořídit také vánoční řetězové svítidlo obsahující 10 plastových žárovek ve 4 barvách. Řetězové svítidlo je ideální pro vytvoření hezké atmosféry nejen o Vánocích.