Sekačky firmy Honda

Jaro je tady a spolu s ním i starost o zahradu. Vidíte to sami, trávník roste jako z vody, stromy pučí a kytky se předhánějí v barevnosti. Jste ale náležitě připraveni na tuto sezónu? Pokud chcete mít doma anglický trávník, tak si rozhodně prohlédněte nabídku strojů Honda, ta totiž zaujme každého, kdo to myslí se zahradou vážně.

Proč investovat do Hondy?

HondadayStroje zahradní techniky Honda mají jedno společné, a to kvalitu. Moderní technologie jdou vpřed a Honda nezahálí. Vysoká odolnost a dlouhá životnost je u nabízených strojů samozřejmostí. Proč ale investovat právě do těchto sekaček? Honda reaguje na požadavky zákazníku a nabízí intuitivní a snadné ovládání. Přitažlivé jsou i chytré technologie, jako je Smart Drive, což umožní plynulé ovládání rychlosti jízdy a přesnější sekání kolem stromů, plotů, zídek a záhonů, nebo funkce Optiflow, kdy se zefektivnňuje sběrný výkon sekačky.

Efektivnost elektrický sekaček

honda dayIdeální pro majitele menších zahrad jsou elektrické sekačky. Ty od Hondy jsou pak špičkou ve svém oboru. Proč? Přesvědčení vychází z tradice značky Honda, která vždy přináší kvalitu a technologické novinky. Samotná elektrická sekačka se vyznačuje efektivní sběrem trávy. Sekačky jsou pak lehké, výkonné a v ničem si nezadají s benzínovými modely.

Proč ty motorové?

Čtyřtaktní sekačky Honda, ty motorové, jsou určeny pro větší zahrady. Jsou elegantní, pevné a snadné pro obsluhu a ovládání. Motorové sekačky Honda jsou obratné a nemají žádné zbytečné ovládací prvky. U Hodny si lze vybrat verze bez pojezdu i s pojezdem.

Honda Miimo

Moderní technologie jsou tahounem trhu, jsou efektivní, výkonné a v mnoha ohledech nám usnadňují práci. Proto Honda představuje robotickou sekačku Honda Miimo. Robotická sekačka vám bude říkat pane, protože poseká jen to, co budete chtít. Prostor totiž vymezíte drátkem, jež skryjete pod zem. Navíc, vše si můžete zkontrolovat pomocí mobilní aplikace.

2693-miimo