S fotopastí se o svojí bezpečnost obávat nemusíte

Pocit bezpečí je k nezaplacení, bohužel ne každý může s klidným svědomím říci, že se cítí bezpečně. Zloději, imigranti, pubertální mládež, zvědaví sousedé, to všechno jsou lidé, kteří mohou nepříjemně narušovat soukromí či poškozovat majetek. Pokud z nich máte obavy, není nic lepšího, než si pořídit fotopast.

bunaty lcdKdyž jste doma, pravděpodobně máte vše pod palcem a nikdo se neodváží narušovat vás klid. V nočních hodinách, nebo v době vaší nepřítomnosti, je to však jiné. Pokud nezvaní lidé vědí, že nejste doma, jistě se nebojí vkročit na váš pozemek. Jestliže máte z něčeho takového hrůzu, fotopast vám pomůže. Jedná se o relativně malé a důmyslné zařízení, které se používá na tajné sledování zvířat nebo zlodějů.

Proč zrovna fotopast

browning_btc_7fhd_trail_camera_recon_1124034Pořizovat si kameru k domu je dobré, ale problémem je, že ji každý uvidí. S fotopastí je to jiné, ta je natolik nenápadná, že si jí nikdo jen tak nevšimne. Má maskovanou texturu, která dokonale splyne s texturou stromu a to nejdůležitější je, že jí nic neunikne. Zatímco kamery nahrávají ve smyčce, fotopast nahrává jen tehdy, když se něco děje. Umí pořizovat snímky i videa. Když tedy někdo vkročí na váš pozemek, fotopast ho okamžitě vyfotí. Každý snímek je ve vysoké kvalitě a platí to i o nočních fotkách, protože právě v noci bývá nezvaných návštěvníků nejvíce.

fotopast-ltl-acorn-5310mgFotopast je velmi rychlá, tiše vyčkává a když kdokoliv vnikne na pozemek, okamžitě je vyfocen. Snímky se ukládají na kartu a následně si je můžete prohlížet přímo ve fotopasti, v počítači či v telefonu. Pokud se obáváte zloděje, vyberte si fotopast s GPRS modulem, v takovém případě fotopast zloděje vyfotí a okamžitě vás upozorní prostřednictvím MMS, kdo k vám vnikl.

Předností fotopastí je nenápadnost, odolnost a velmi dlouhá životnost, investice do fotopasti na ochranu majetku je investicí do bezpečnosti. Modely od značek jako BROWNING, BUNATY či Acorn vám konečně dopřejí kýžený pocit bezpečí.