S betonovým plotem se budete cítit bezpečněji

Máte děti, psy, kočky, koně, slepice, či jiná stvoření, která potřebujete udržet na vašem pozemku? Efektivním, jednoduchým a zároveň ne příliš nákladným řešením je plot. Nezáleží na tom, zda máte dům postavený ve městě, na vsi či na periférii, záleží pouze na vašich požadavcích na oplocení. Víte-li, co chcete, snáz si vyberete. Plot nemusí jen ohraničovat váš pozemek, když si vyberete dobře, může sloužit také jako estetický doplněk.

Skvělým typem oplocení jsou betonové ploty, které, jak už název napovídá, jsou vyrobeny z kvalitního betonu. Beton se skvěle osvědčil jako velmi odolný vůči klimatickým vlivům i mechanickému působení a navíc nevyžaduje ani speciální údržbu. Navíc i když nemá požadavky na údržbu, přesto se pyšní dlouhou životností, uvádí se několik desítek let.

Možná vás překvapí…

Betonový plot dokáže překvapit zejména svou variabilitou, volitelná je výška plotu, která je velmi důležitá zejména proto, že zajišťuje pocit bezpečí a také soukromí. Díky počtu betonových panelů sami určíte výšku plotu. Podle vlastního vkusu si vyberete také dekor a barvu oplocení. Další věc, kterou můžete sami ovlivnit, je tvar zakončení, váš plot může být rovný, obloukový, s ozdobnou mřížkou nebo také lze použít dřevěné latě mezi některé plotové desky nebo jako zakončení plotu. Nejlépe vypadají v kontrastní barvě oproti plotovým deskám, plot se tak opticky odlehčí a ozvláštní.

Netroufáte si na montáž plotu? Sice není montáž betonového plotu nijak zvlášť složitá, můžete si ji však objednat od profesionálů, budete tak mít váš plot raz dva. Nejprve se vyměří poloha sloupků, vykopou díry pro jejich umístění a sloupky se usadí. Potom se mezi sloupky nasouvají jednotlivé plotové desky, ty jsou těžké a je dobré je nasazovat alespoň ve dvou nebo třech lidech. Objednejte si stavbu plotu na Betonoveploty.net, odborní montéři si poradí i se složitějšími případy a postaví betonový plot kolem každého domu.