Římské rolety „Záclonového typu na okna“

V horkých slunečných dnech je příjemné, když si doma můžeme zastínit okna záclonami, závěsy, žaluziemi nebo roletami. Takovéto zastínění dokáže snížit teplotu v interiéru o několik stupínků. Ovšem k užitku přijdou i večer, když si chceme vytvořit soukromí a zamezit nežádoucím pohledům z venku. Mluví-li se o roletách, většina lidí si představí klasické vytahovací rolety instalované uvnitř dvojitých oken. Novinkou jsou ovšem římské rolety záclonového typu, které se používají nejen jako stínící technika, ale i jako velice zajímavý dekorativní prvek.

Kdo římské rolety vyrábí?

Jedná se o výrobek české společnosti Bematech, která se na tento sortiment zaměřuje. Výroba velice kvalitních římských rolet má v této firmě tradici již více než dvacet let. Římské rolety záclonového typu dodává nejen na český trh, ale i do celé Evropy. V současnosti je technologie výroby v této firmě nejvyspělejší v České republice. Římské rolety od firmy Bematech patří lze výhodně zakoupit na MK-rolety.cz, samozřejmostí je i odborné poradenství. Jelikož firma věnuje velkou pozornost především výběru a zpracování látky, může každému zákazníkovi poradit optimální řešení pro jeho interiér. Firma provádí i montáže římských rolet, a to zejména v Praze, Plzni, Berouně, Hořovicích, Klatovech, Domažlicích, Kladně a v okolí těchto a po dohodě i dalších měst.

Co jsou římské rolety?

Tento elegantní stínící prvek má za účel jednak zastínění interiéru, a jednak vytvořit příjemnou atmosféru svým dekorativním stylem. Jsou to vlastně látkové okenní rolety, které lze montovat do zdi nebo do stropu. Římské rolety na míru se vyrábí termínem dodání do 14 dnů, takže si můžete tento dekorativní stínící prvek objednat do domácího interiéru nebo do komerčních prostor. Nejmodernější technologie umožňuje řezání látky laserem ve svislé poloze nebo díky plné automatizaci šití 100% rovných tunýlků. Švy jsou šity neviditelnými stehy. Tyto postupy jsou zárukou dokonalého zpracování i extrémně velkých rozměrů.

Další přednosti římských rolet

Lícová strana římských rolet je opatřena ochranou před možných blednutím barev od slunce. Látka je dokonale napnuta pomocí laminátových výztuží. V nabídce jsou různá barevná provedení řetízků a pokud jde o látky, je široký výběr od průsvitných až po plně zatemňující.