Rezidence Topolová: I v Praze se dá bydlet levně a přitom bez kompromisů

Výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Rezidence Topolová nabízí ubytování Praha levně a přitom bez jakýchkoliv kompromisů. Vybere si opravdu každý, nabídka čítá různé kategorie dle nároků na vybavení pokoje a cenu. V současné době jsou k mání garsoniéry k pronájmu i byty na prodej.

dnesnibydleni.cz_rezidencetopolova_cz_01

 

Pokud vám jde o dlouhodobý pronájem menšího bydlení s velmi nízkou kaucí (pouze 5 000 Kč) a přijatelným nájemným, budete z garsoniér a bytů 1+1 nadšení. Smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení. Jde o ideální bydlení pro páry i mladé rodiny s jedním dítětem. Garsoniéry a byty prošly modernizací, disponují vlastním WC, koupelnou a novou kuchyňskou linkou.

V rámci krátkodobého ubytování dostanete na výběr z několika cenově odlišných kategorií. Ubytování je koncipováno tak, aby si na své přišli turisté, brigádníci i náročnější zájemci.

V rezidenci si můžete koupit byt do osobního vlastnictví

Neméně atraktivní jsou i byty na prodej Praha, konkrétně nově zrekonstruované a plně vybavené bytové jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk. V případě zájmu vám provozovatelé komplexu pomohou s financováním formou hypotéky.

dnesnibydleni.cz_rezidencetopolova_cz_02

 

Proč se zabydlet na Praze 10?

Rezidence Topolová se nachází v klidné lokalitě Prahy 10 s velmi dobrou občanskou vybaveností. Budova nedávno prošla nákladnou renovací (získala titul fasáda roku 2013) a přímo u ní je autobusová zastávka na metro Skalka. Do centra města se dostanete za 15 – 30 minut autem nebo za 20 minut metrem. Více se dozvíte na www.rezidencetopolova.cz.