Přehled bytů a pozemků na prodej v Praze

Moderní byty nemusí stát moc

Možná i vy žijete v přesvědčení, že byty v Praze jsou až přehnaně drahé. Věřte, že je to omyl. V hlavním městě bylo za posledních několik let realizováno mnoho developerských projektů. Díky nim se rozšířil prodej bytů Praha a současně s tím klesly i ceny. Prvním důkazem, že je možné koupit v Praze levně byt na lukrativním místě, jsou Nové byty v Praze 9 v Dolních Počernicích. Byly zde postaveny moderní viladomy, které nabízí celkem 53 bytů. Je možné vybírat mezi dispozicemi 1+kk až 4+kk. Bydlet zde budete v těsném spojení s malebnou přírodou a současně se těšit ze skvělé dostupnosti do centra Prahy.

dnesnibydleni.cz_sekyragroup_cz_01

 

Pohoda na Praze 4

Za pozornost určitě stojí i byty na prodej Praha 4, které vznikly v rámci projektu Tandem Modřany. Moderní bytový komplex nabízí 76 bytů. Koupíte zde byty 3+kk, které jsou nejlepším řešením pro rodiny s dětmi, dále byty 1+kk a 2+kk. I zde vás potěší blízkost přírody, kompletní občasná vybavenost a skvělé dopravní spojení s centem města.

Kde koupit pozemek?

Pokud vás zajímá prodej pozemků Praha, doporučujeme si prohlédnout pozemky pro rodinné domy v Praze 9. V nabídce je aktuálně 62 parcel o výměrách od 302 do 903 m2. Pozemky lemují novou ulici, domy zde postavené nabídnou krásný výhled do okolí.

dnesnibydleni.cz_sekyragroup_cz_02

 

Vyřešte financování včas!

Pokud o koupi bytu či pozemku v Praze uvažujete, neměli byste s rozhodováním příliš dlouho otálet. O byty i pozemky je dost velký zájem. Že jste si ještě nezjistili, jestli a kolik peněz vám v bance půjčí? Pro základní orientaci vám poslouží tato kalkulačka.