REFRESH BISTRO – dokonalé řešení pro školní bufet

Každé mladé tělo potřebuje dostatek živin, aby se mohlo správně vyvíjet, proto je důležité, aby měli studenti ve školách k dispozici snadný přístup ke kvalitním a zdravým potravinám. Bohužel ne v každé škole najdeme kvalitní školní bufet, proto by mělo vedení takových škol zvážit možnost konceptu, který se už na mnoha školách osvědčil – REFRESH BISTRO.

Více než jen školní bufet

Jde o více než jen školní bistro, jde o projekt, který má za cíl umístit do školy moderní školní bistro, ve kterém budou mít studenti k dispozici čerstvé a kvalitní potraviny. Projekt cílí na to, aby byl všestranně přínosný. Každý den se v bistrech REFRESH BISTRO nabízí čerstvé pečivo, zapečené toasty, jogurty a mnoho dalších potravin. Dbá se zde na širokou nabídku, aby si vybral naprosto každý, proto je možné vybírat od chlazených a čerstvých potravin až po teplé a točené nápoje, bagety a další balené potraviny. Jelikož nejsou přestávky nafukovací, mají studenti jen omezený čas pro nákup svačiny, proto je v bistrech velmi rychlá obsluha, která má za cíl co nejrychleji všechny obsloužit, aby se dostalo na každého a studentům zbyl čas na to, aby se mohli v klidu najíst. Dokonce i otevírací doba je přizpůsobena tak, aby si všichni mohli zajistit jídlo, když ho potřebují.

REFRESH BISTRO roste

Koncept se skvěle osvědčil, funguje zcela bez problémů a je ke spokojenosti všech stran. To je také důvod, proč neustále roste. Aktuálně se v tuzemsku provozuje 18 poboček, od září se množství navýší na 35 poboček a do 5 let let je v plánu množství poboček zdvojnásobit. Jde o skvělou příležitost pro každou školu, aby si zajistila školní bufet, který bude skutečně fungovat a postará se o to, aby v lavicích neseděli studenti, kterým bude kručet v břiše. Více informací najdete přímo na stránkách projektu Refreshbistro.cz.