Objevte kouzlo bydlení v tiny housu

Jsou nároční lidé, kterým ani ten největší dům nenabídne prostor, který potřebují a jsou ti, kteří malé bydlení naopak vyhledávají. Ne každý touží po obří prostorné vile, celá řada lidí hledá naopak minimalistické bydlení. Proč mít velké vzdušné a nevyužité místnosti, když můžete mít útulné bydlení o pár metrech čtverečních, kam se vejde vše, co potřebujete pro život. Stále populárnější formu bydlení představuje „tiny house“.

Ve zkratce se jedná o malé domky, které mají prostor obvykle do 40 metrů čtverečních. Pro mnoho lidí představují velmi příjemné bydlení. Ne každý potřebuje mít více místností, než využije. Tiny housy zahrnují maringotky, kontejnerové domy, mobilheimy a různá další malá místa pro život, ať už spojená se zemí nebo na kolech. Výhodou takového bydlení je pochopitelně i cena, tiny house není obvykle tak drahý, jako velké zděné domy a je tak snadno dostupným bydlením pro mnoho lidí. Někteří lidé si kupují hotová řešení, ale je mnoho lidí, kteří si domky staví zcela sami.

Místo pro všechny příznivce nenáročného bydlení

Pokud se vám líbí představa minimalistického a příjemného bydlení, je pro vás jako stvořený portál TinyHouseSpace.com. Pokud ještě vlastní bydlení nemáte, portál se pro vás může stát krásnou inspirací, objevíte zde příběhy mnoha lidí, kteří v tiny housech spokojeně žijí. Můžete zjistit, jaké druhy malých domků existují a připojit se ke skvělé komunitě, která se každým dnem rozrůstá.

I když budete mít malý dům, stále je to dům a řeší se u něj stejná problematika, jako u velkých domů. Na webu proto najdete tipy pro vytápění, pojištění tiny housu, právní poradenství, zásobování elektrickou energií, ale také třeba nalezení vhodného pozemku. Budete překvapeni, kolik informací na jednom místě najdete. Pokud jste se báli svůj sen o malém bydlení realizovat, díky webu zjistíte, že se nemáte čeho bát a můžete se stát jedním z mnoha hrdých vlastníků malého a krásného bydlení. Proč žít v drahém podnájmu, když s tiny housem získáte svobodu, nezávislost a postavíte se na vlastní nohy. Pokud již malým domkem disponujete, zajisté pro vás bude zábavné číst zajímavé tipy a sledovat, jak minimalisticky žijí i ostatní.