Profesionální zabezpečení objektů od KEY SERVICE

Kvalitní zabezpečení bytu, chaty, komerčního objektu a jiných nemovitostí je velice výhodnou investicí, která vám zajistí klidný spánek, neboť budete mít perfektně zabezpečen svůj majetek. Například v panelovém domě se rozhodně nespoléhejte na to, že by se zloděj neodvážil do objektu, kde bydlí hodně lidí. Jednak ne všichni sousedi se znají, a jednak drzost zlodějů se nezastaví před žádnou překážkou. Všeobecně jsou známy případy, že lidé byli vykradeni, i když byli doma. Proto je zabezpečení objektu nebo zabezpečení dveří do bytu téměř nezbytností, a to i z hlediska pojištění. Pojišťovny totiž vyžadují kvalitní zabezpečení objektu a pokud nemáte bezpečnostní zámek, nemusíte se dočkat pojistného plnění.

Zabezpečení svěřte profesionálům

Chcete-li mít svůj byt nedobytný, objednejte si firmu KEY SERVICE, jejíž zámečník k vám přijede a navrhne optimální řešení. Na výběr jsou bezpečnostní vložky všech tříd, bezpečností a rozměrů. Firma nabízí také různé typy bezpečnostního kování a také montáž přídavného zámku nebo bezpečnostní závory či rozvoru, čímž jsou dveře chráněny proti vypáčení. Nejlepším zabezpečením objektu je bezpečnostní vložka (minimálně 3. třídy bezpečnosti) chráněná bezpečnostním kováním, které chrání vložku před vylomením. Ideální je kombinace bezpečnostního zámku s bezpečnostními dveřmi, které firma rovněž montuje.

Další služby

Častými případy jsou zabouchnuté dveře s klíči v bytě, ztracení klíčů nebo zalomení klíče v zámku. S těmito situacemi si pracovníci firmy poradí, jelikož jsou již téměř 30 let specialisty na otevírání zámků bez klíčů. Součástí této služby je také výměna zámku a vložek. Firma se zabývá také systémem generálního a hlavního klíče (SGHK).

Co dělat v případě vloupání

Vloupání do bytu či provozovny je vždy nepříjemnou, ale řešitelnou událostí. Nejprve je třeba zavolat policii ČR, která vše zdokumentuje a poté zámečnickou pohotovost. Firma KEY SERVICE uvede vše do pořádku, a to i v případě poškození zárubní, které dokáže svařit. Jsou-li dveře neopravitelné, doveze vám rychle nové. Oprava zámku a dveří po vloupání je pro tuto firmu zcela běžnou záležitostí a vše uvede do původního stavu, případně zvýší bezpečnost vašeho bytu či provozovny proti dalšímu vloupání.