Pro vyzvednutí zásilky od kurýra už nemusíte být doma, stačí mít 247Box

Většina lidí si v současné době objednává zboží z internetu. Je to rychlé a snadné. Nevýhodou je to pro lidi, kteří jsou málokdy doma. Pokud jste přes den v práci a odpoledne se věnujete svým zájmům, často není nikdo, kdo by vám zásilku převzal. Naštěstí na trhu existuje snadné a levné řešení, kterým je 247Box.

Jak 247Box funguje?

Jedná se o nerezový box, který nainstalujete ke svému domu. Tento box disponuje číselníkem, na kterém si můžete nastavit kód pro otevření boxu. Při objednání zboží uvedete, že chcete zásilku doručit do svého 247Boxu. Kurýrovi můžete dát kód pro otevření boxu nebo můžete tento box otevřít vzdáleně přes jednoduchou aplikaci do telefonu. Když následně přijedete domů, box si stačí otevřít a zásilku vyzvednout. Jde o jednoduché řešení. Boxy jsou elegantní a skvěle se hodí ke každému domu. Ideální volbou je 247Box – Integrovaný, který se zabuduje do zídky nebo do zdi domu.

Nabízí se vám ve 3 různých velikostech, nastavíte si u něj kód a navíc může být vybavený i kvalitním zámkem. Nabízí se vám také 247Box samostatný a chlazený, ten se hodí tehdy, když potřebujete vzdáleně přebírat potraviny.

Jedná se o řešení, které mnoha lidem doslova vytrhne trn z paty. Možná, že i vy sami často objednáváte zboží online a je pro vás problematické být v danou dobu doma, abyste zboží včas vyzvedli. Tento systém je velmi jednoduchý a elegantní, jelikož jsou boxy nerezové, jsou velmi odolné, mají dlouhou životnost a zachovají si svůj vzhled po dlouhou dobu. Pokud jste zvyklí vyzvedávat zboží například z boxů od Zásilkovny nebo Alzy, můžete mít vlastní box i u domu. Více informací i možnost objednání naleznete na webových stránkách https://247box.cz/.