Chybí vám akutně stavební technika? Půjčovna stavebních strojů vám vytrhne trh z paty

Ať už patříte do skupiny podnikatelů ve stavebnictví nebo chcete pouze provést několik terénních úprav na své zahradě, půjčovna stavebních strojů je otevřena všem. Už se tedy nemusíte zlobit, když se vám na stavbě rozbije bagr nebo přestane fungovat elektrocentrála. Stačí zavolat do půjčovny a v horizontu několika málo hodin máte nový stroj na staveništi. Jaké další stroje a techniku si můžete vypůjčit?

K dispozici je všechno od sanitárních zařízení až po oplocení staveniště

Některé půjčovny se specializují pouze na určité druhy techniky. Kvalitní půjčovna stavebních strojů ale nabízí k pronájmu prakticky všechno, co byste při stavebních činnostech mohli potřebovat. Vynechejme teď drahé stroje, které jsou sice při práci potřeba, ale důležité je i jejich doplnění o zázemí. K němu patří například sanitární zařízení a konkrétně Bio Box pro staveniště. Určitě totiž nechcete, aby vaši dělníci chodili na toaletu za plot nebo pod okno vaší kanceláře.

Bio Box je vhodný nejenom pro stavbu!

Bio Box je vynikajícím řešením provizorních toalet právě na stavbě. Pamatujte si, že každý stavař má i lidské potřeby, které musí být uspokojeny. Hlavní výhodou je, že tyto boxy nemusíte napojovat na kanalizaci, protože každý z nich disponuje integrovanou nádrží. Uvnitř je pak opatřen protiskluzovou podlážkou, odděleným pisoárem, šatníkem s věšákem, a dokonce je zde dvojitý držák na toaletní papír.

Jak získat na stavbě elektřinu?

Zejména na odlehlých pracovištích by mohl být problém s dodávkou elektrické energie. Proto si v půjčovně stavebních strojů můžete půjčit jak malé a kompaktní proudové agregáty s výkonem 3,6 KVA, tak i větší přístroje s výkonem až 20 KVA. Díky nim udržíte vaši stavbu plně elektrizovanou. Samozřejmě jsou k dispozici i pojízdné proudové agregáty, s nimiž můžete velice snadno manipulovat.

Ještě předtím, než se pustíte do výkonu stavebních prací, měli byste se zaměřit na zázemí stavby. Bio Boxy a proudové agregáty by neměly chybět u žádné větší stavby.