Praktická stínící technika

Žaluzie jsou velice užitečným bytovým doplňkem, který plní několik funkcí. Obyvatele domu chrání před ostrým sluncem, po setmění vytvoří dokonalé soukromí, neboť nikdo z venku nemá šanci vás sledovat. Další přínosem je ochrana čalouněného nábytku a dalšího bytového vybavení před vyblednutím barev, způsobovaným slunečními paprsky. No a v neposlední řadě dokáží žaluzie vytvořit tepelnou a hlukovou izolaci.

Realizace stínící techniky

Široký sortiment žaluzií všech typů nabízí společnost Sunway, která se kromě prodeje stínící techniky věnuje i její montáži. Pokud se rozhodnete pro některý z typů žaluzií, dostaví se k vám nejprve technici firmy, kteří provedou zdarma potřebné zaměření. V nabídce firmy je to nejkvalitnější zboží, jaké lze na českém trhu pořídit. Na rozdíl od konkurence Sunway nabízí zákazníkům především tzv. full service. Jeho podstatou je to, že od počátku až do konečné montáže stínící techniky komunikuje se zákazníkem pouze jeden profesionálně vyškolený pracovník.

Nabídka žaluzií

Tento druh stínící techniky rozeznává především žaluzie venkovní a vnitřní. Další dělení je na žaluzie horizontální, vertikální, plisé žaluzie. Majitelé rodinných domů, ale i provozovatelé administrativních budov, obchodů a dalších objektů nejen v Praze, ale i v ostatních částech ČR si mohou u firmy Sunway vybírat stínící techniku podle svých potřeb. Například venkovní žaluzie jsou užitečné i z bezpečnostního hlediska. Pokud pojedete na dovolenou nebo budete delší dobu mimo dům, můžete zatažením venkovních žaluzií vytvořit ze svého domu nedobytnou tvrz. Jednotlivé typy venkovních žaluzií se rozlišují podle způsobu instalace boxu na žaluzie.

Interiérové žaluzie

Interiérové, neboli vnitřní stínění nachází stále větší uplatnění v rodinných domech, ale i v kancelářích a veřejných budovách. V nabídce společnosti Sunway najdete různý druhy vnitřních žaluzií, látkových rolet, římských rolet, nebo také japonské posuvné stěny. U interiérového stínění oceníte možnost plynulé regulace prostupu světla, jednoduché ovládání i přijatelnou cenu. Žaluzie jsou vhodné jak do plastových, tak dřevěných euro oken. Poslední dobou jsou hodně oblíbené plisé žaluzie, které mají výhodu stahování jak za horní, tak i za spodní profil. Pestrá nabídka látek umožňuje barevně sladit plisé žaluzie s vybavením interiéru.