Nevyhazovat starý nábytek – jak jej můžete zužitkovat?

Máte doma křeslo, pohovku, gauč či jiné kousky nábytku, které už vypadají, že mají to nejlepší za sebou? Už jej doma mít nechcete, protože vám nesedí k interiéru, máte doma moderní nebo stylový interiér a do něj se zkrátka nehodí. Jenže co s ním dělat? Prodat jej dál, aby ještě někomu udělalo radost, a vy jste si mohli pořídit nový kousek? Nebo jej vyhodit a poohlédnout se po něčem novém? Nemusíte tento kousek vyhazovat, pokud se vám jen nelíbí potah, je problém s barvou nebo třeba máte pocit, že je křeslo vysezeno. Je-li konstrukce v pořádku, můžete vytvořit opravdu hotové zázraky!

Nábytek, kterému vdechnete nový život

Čalounění je věcí, která možná před několika lety šla do pozadí, protože si lidé mohli kdykoliv pořídit nový kousek a ten starý dát na zahradu, do jiného pokoje nebo na chalupu. Když se ho však nechcete vzdát, ale dát mu nový nádech a vzhled, pak je ideální nechat křeslo nečalounit. Kde? Melli interiéry vám poskytnou plný servis! Čalouněný nábytek vyrábí už od roku 1993, mají opravdu bohaté zkušenosti v tomto směru. Svým zákazníkům a obchodním partnerům poskytují rovněž materiál pro čalounění. Nabídka látek na čalounění je zde velmi široká, takže si vyberete přesně takovou, kterou chcete či která bude ideální do vašeho interiéru.

Starý nábytek s novým leskem

Máte pocit, že křeslo, ve kterém jste si tak rádi hověli a užívali nicnedělání, nové knihy nebo relaxovali, už potřebuje vyměnit? Zejména molitan v něm je slisovaný, vysezený a už si v něm tolik neodpočinete. Nemusíte kupovat nové křeslo nebo pohovku, stačí jen vyměnit molitan, případně pořídit novou látku. Prodej molitanu na míru vám pomůže, pořídíte si tolik molitanu, kolik potřebujete a následně už doma jednoduše opravíte křeslo, dáte mu nový vzhled, novou látku a můžete dál a dál využívat.