Potřebujete snížit své výdaje?

Máte pocit, že za vše příliš utrácíte? Přicházíte z obchodu „lehčí“ o několik tisíc, ale domů jste téměř nic nepřinesli? Sháníte spotřební zboží, ale ceny se vám zdají příliš vysoké? Pokud se snažíte vyhledávat zboží především v různých slevových akcích, používáte veškeré slevové kódy a kupóny, jistě víte, kolik času zabere přebíhání do obchodů, kde je můžete využít nebo jednotlivé body na slevové kupóny nasbírat. N e-shopech naleznete zboží jen konkrétního dodavatele a po jeho slevách se musíte pídit, pokud je chcete znát a použít je. Mít tak seznam všech možných slev na jednom místě, říká si často mnoho spotřebitelů.

Všechny slevy na jednom místě

Kde je poptávka, je jen otázkou času, kdy bude také nabídka. Portál, kde najdete obrovské množství slev, slevových kódů i slevových kupónů naleznete pod názvem kuponovnik.cz. Na kuponovníku naleznete slevové kódy, kupony a mnoho akčních nabídek e-shopů, ale také kamenných prodejen, které v Česku působí. V této chvíli je součástí webu přes 600 obchodů a další neustále přibývají. Kromě slev můžete využít i další výhody, například dopravu zdarma. Při nákupu zboží, kdy je poštovné dražší než samotný produkt, je nejlepší výhoda.

Jak kuponovnik.cz funguje?

Princip nákupu je téměř totožný s nákupem na běžném e-shopu. Zboží je rozdělené do jednotlivých kategorií podle svého zaměření – cestování, elektronika, hobby, kosmetika, mobil, zdraví, móda a oblečení a mnoho dalších. Pod jednotlivými produkty naleznete recenze, které usnadňují výběr.

Pokud hledáte konkrétní obchod, se kterým máte již skvělé zkušenosti a nové nestojíte, stačí si jen otevřít seznam obchodů. Obchody jsou seřazené podle abecedy, což jejich vyhledávání usnadňuje a urychluje.

Inspirujte se k výhodnému nákupu

Součástí webového portálu kuponovnik.cz je také blog, kde se nechte inspirovat zajímavými články.

Nezapomeňte svůj kód vždy vložit do příslušného políčka, sleva vám bude odečtena v konečné fázi nákupu.