Sklo je dokonalý doplněk každé domácnosti

Sklo je materiál sice křehký, ale také dokáže být pevný a lze jej využít nejen jako druh materiálu pro domácí dekorace, ale také jako materiál vhodný pro výrobu obkladů či skleněné mozaiky.

Skleněná mozaika nejen do koupelny

Možná se vám nyní vybaví spojení skleněná mozaika a koupelna či kuchyně. Máte pravdu, skleněná mozaika se v minulosti používala především do kuchyní či koupelen, ale v současné době nachází uplatnění i v jiných částech bytu či domu. Může zdobit stěny obývacího či hostinského pokoje, objevuje se ve veřejných prostorách a lze ji velmi snadno kombinovat s dalšími druhy materiálů s nimiž vytváří originální spojení.

Je to produkt, který nabízí celou řadu skvělých vlastností. Patří mezi ně nepromokavost, odolnost vůči teplotním výkyvům a v neposlední řadě i tvrdost.

Díky barevné různorodosti lze vytvářet tradiční i méně tradiční vzory. Široký výběr celé řady nabízí společnost DecoDealTrade, jež patří mezi exkluzivní představitele výroby skleněných dlaždic a dekorativních elementů u nás. Pro výrobu využívá pouze ekologicky čisté a certifikované druhy materiálů.

Ze skla lze vytvořit i obklady

Kromě skleněné mozaiky můžete svoji domácnost ozvláštnit i tím, že ji doplníte o skleněné obklady. Stejně jako mozaika, i obklady nabízejí podobné vlastnosti. Je to produkt ekologický, který lze v interiéru použít k různým účelům. Velmi často obklady nacházejí své uplatnění v kuchyni či v koupelně, ale můžeme se s nimi setkat i dalších částech domu, v salóncích či prostorách sloužících ke komerčním účelům a to jako samostatným dekoračním prvkem, ale i jako doplňkem k dalším druhům materiálů. V nabídce je celá řada barev.

 

Obklady i mozaiky lze doplnit o listely. Listela je druh dekorativní obruby, kterou lze použít jak na stěnu, tak i na podlahu, jako náhradu za podlahovou lištu, nebo místo stropních lišt. Interiéru tak dodá ucelený vzhled.