Postele z masivu

Nábytek z masivu vždy byl a dosud je znakem solidnosti, spolehlivosti a kvality. Platí to dokonce i pro nábytek, který máme v ložnici, zejména pro postele. Postele z masivu jsou spolu se správnými matracemi a vhodnými přikrývkami včetně povlečení zárukou zdravého spánku.

Na rozdíl od jiných materiálů je dřevo nezávadné, nehrozí výpary žádných lepidel či formaldehydů. Přírodní dřevo naopak příjemně voní a kromě toho je i krásné z estetického hlediska. Pokud je vhodně ošetřeno mořením, vynikne přirozená struktura dřeva.

postel-z-masivu-Aneta-180x200_buk_moreni-olse_ed2

Manželské postele z masivu

Výrobce a dodavatel masivních postelí, který sídlí nedaleko Bystřice pod Hostýnem, vyrábí postele ze dřeva bukového a smrkového. Obě dřeviny jsou zárukou dokonalé pevnosti a solidnosti. Bukové dřevo patří mezi naše nejtvrdší dřeva, a proto i postele z bukového dřeva vynikají tou nejlepší kvalitou. Tvrdé dřevo je zárukou skálopevné tuhosti a životnosti, která přečká i několik generací. Vyšší cenová relace u manželských postelí z bukového dřeva se vyplatí. Hledáte manželské postele z masivu?

postel-z-masivu-Meryl-200x200-ulozny-prostor_2

Pokud toužíte po manželských postelích z masivu za přijatelnější cenu, pořiďte si postele ze smrkového dřeva. Výrobce nabízí namíchání mořidla dřeviny podle přání zákazníka, takže si můžete za rozumnou cenu pořídit skvělé kvalitní postele z masivu v odstínu vyhovujícím vaší ložnici a vašim představám. Ke každému zákazníkovi přistupuje výrobce individuálně s pochopením jeho konkrétních požadavků. Kromě různobarevných mořidel používá i bílé moření, které zachová částečnou viditelnost vysokojakostního výběrového dřeva.

Typy postelí

K nejoblíbenějším postelím z masivu patří postele z masivu s úložným prostorem, do kterého lze ukládat ložní prádlo, sezónní oblečení a jiné věci, které nejsou vidět a přitom jsou snadno po ruce. Vyhledávané jsou postele s úložným prostorem s možností vyklápění roštů. Výrobce nabízí i rozvoz své produkce na základě objednávky zákazníka. Výroba a rozvoz postelí z masivu a dalších doplňků, jako jsou noční stolky, laťové rošty v rámu apd. probíhá v průběhu celého týdne včetně sobot a nedělí, a to po celém území ČR a SR.

Aneta 160x200 buk OK