Na dovolenou do kempu jedině s party stanem

Trávíte rádi letní dovolenou se svojí rodinou v různých koutech naší republiky? Objíždíte nejrůznější kempy a máte pocit, že vám během vašeho pobytu stále něco chybí? My víme co. Je to praktický přístřešek, který vás ochrání před sluncem, deštěm i zvědavými sousedy.

Na cesty i na zahradu

Patříte mezi fanoušky tuzemského cestování? Pokud patříte mezi cestovatele, kteří nepotřebují k dovolené luxusní hotely a rádi objevují krásy vlastní země, rozhodně byste měli zvážit nákup praktického party stanu. Mimo dovolenou ho využijete na své zahradě na rodinné oslavy, grilovačky s přáteli, úschovu auta či jiných věcí.

A na dovolené? Přistavíte zahradní stan před svůj karavan nebo vedle stanu a máte pohodlný přístřešek, který vám poskytne příjemný stín i úkryt před lehkým letním deštíkem. Ve večerních hodinách vás uzavřený stan ochrání i před nepříjemným a otravným hmyzem. Stejně ty zázračné svíčky proti komárům nefungují . Navíc vám takový útulný přístřešek poskytne i trochu soukromí navíc. A kempingoví sousedi už vám nebudou hladově koukat do talíře.

s

V podstatě nemusíte s naším party stanem zůstávat jen v ČR. Rozhodně ho stejně dobře využijete i v jakémkoli zahraničním kempu u moře. Tady je ten stín vyhledávaný mnohem více. A když budete mít ve stanu nebo karavanu nesnesitelné horko, pohodlně se vyspíte i v tomto party stanu.

Party stany na Renegad.cz

A když už budete s party stanem cestovat, neměl by zabírat moc místa, že?. Proto doporučujeme zakoupit party stan s nůžkovou konstrukcí, který je odlehčený a lze ho zabalit do úhledného a velmi skladného balíku. Ten se vám v pohodě vejde i do osobního auta. Na místě určení ho během chviličky postavíte a na konci dovolené zase složíte zpět.

Teď už zbývá jen si zvolit velikost a barvu, která vám bude vyhovovat. Záleží, kolik lidí a věcí budete potřebovat pod „střechu“ schovat.