Postavte svému kočičímu kamarádovi skutečné království

Máte doma jednu nebo více koček? Zajisté sami víte, že jsou těmi nejlepšími společníky a je třeba se jim starat o to, aby se u vás cítily dobře. Každá kočka je inteligentní a zvědavý tvor, který rád prozkoumá vše, co v domácnosti máte. Zajisté víte, že kočky milují vše, do čeho se dá schovat, tedy zejména krabice. Postarejte se svému kočičímu členovi rodiny o skvělou zábavu tím, že mu pořídíte sestavitelné kočičí domečky, ze kterých můžete složit skutečné království.

Kočičí království k vymalování či mystery boxy plné dobrot?

Eshop www.kocicivelicenstvo.cz přišel s produkty, které nemohou v žádné kočičí domácnosti chybět. Nabízí domečky pro kočky plné překvapení. Jde o příjemný dárek pro každou kočku a pokud jste zodpovědným chovatelem, zajisté vám záleží na tom, abyste svému miláčkovi udělali čas od času radost něčím novým. Domečky jsou za skvělou cenu a může jít o kočičí boxy s překvapením, ale třeba také o běžné boxy. Boxy mají tvar krychle a na každé její straně najdete jiný motiv.

Můžete si pořídit jen jeden box nebo hned několik boxů a sestavit si z nich celé království. Domečky mají délku strany 30 cm a disponují perforovaným výřezem, ze kterého můžete udělat průchod široký 16 cm. Boxy k sobě můžete spojovat a vytvořit tak kočce skvělou prolézačku. Boxy se nabízí v mnoha provedeních. Pokud máte děti, perfektní volbou je černobílý domeček s fixami, děti si ho mohou vybarvit a udělat tak kočičímu kamarádovi hezké barevné bydlení.

Pokud si potrpíte na eleganci, nabízí se vám i designové domečky pro kočky. Materiálem je sice karton, ale je velmi pevný a tvrdý, takže vám domeček vydrží opravdu dlouho. Jde o senzační a originální nápad, který zajisté potěší každého milovníka koček. Inspirujte se na stránkách eshopu a vyberte i pro svou kočku boxy, ze kterých jí postavíte klidně celý hrad. Pokud máte ve svém okolí kočičí příznivce, zajisté jde také o skvělý dárek, který každého majitele koček potěší.