Orientujte se mezi ploty

Sháníte i vy nový plot? Chcete vybavit váš pozemek perimetrickou ochranou? Vyberte si stylové a zároveň praktické oplocení. Všechny vaše požadavky splní betonový plot. Betonové ploty, jak už název napovídá, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu. Beton dodává plotu odolnost, pevnost a také pružnost. Díky tomu skvěle funguje jako ochrana soukromí. Betonové ploty nereagují na změny teplot, bez problémů přežívají v zimě sníh, mráz i prudké vichry, v létě zase déšť, krupobití i nemilosrdné sluneční záření. Díky vysoké odolnosti dosahují betonové ploty dlouhé životnosti, navíc jsou také bezúdržbové, což jistě potěší každého majitele nemovitosti. S betonovým plotem je bydlení mnohem snazší, musíte každých pět let plot natírat, aby vypadal alespoň trochu reprezentativně. Betonové oplocení je okrasné, z jedné nebo dokonce z obou stran je vybaveno estetickým dekorem, který si můžete sami vybrat.

Jak betonový plot vypadá

Pro ty, kteří neví, jak betonové oplocení vypadá – betonový plot je složen z betonových sloupků a plotových dílců, které jsou mezi sloupky zasunuty. Díky mnoha různým možnostem si můžete vzhled plotu přizpůsobit vašim představám. Nejprve si zvolte výšku a tvar zakončení plotu, to může být rovné, do oblouku, s mřížkou a pokud stojíte o něco extra, vsaďte na dřevěné latě.

Důležitý je také dekor, který si můžete vybrat z jedné, nebo i obou stran, a samozřejmě barva oplocení. Nakombinujte si vzhled plotu podle vašich požadavků a vytvořte si zcela originální plot. Máte-li vybraný dekor, přidejte barvu a váš betonový plot bude skvěle ladit s vaším domem. Montáž betonového plotu není nijak zvlášť časově náročná, zkušení montéři to zvládnou raz dva. Tak neváhejte a nechte si instalovat kolem vašeho domu stylový betonový plot.