Dopřejte si luxusní rekreační chatu z lodního kontejneru

Přáli byste si příjemné místo pro relax, ale nechcete čekat měsíce či roky na výstavbu zděné chaty nebo nemáte na běžnou chatu dostatek finančních prostředků? Můžete si zajistit dokonalé řešení, které je rychlé, pohodlné a navíc finančně nenáročné. Můžete mít rekreační chatu z přestavěného lodního kontejneru. Takové unikátní rekreační chaty nabízí v České republice jen společnost na webu Vyrabimechaty.cz.

Do 3 týdnů vám vyrobí luxusní rekreační chatu, kterou můžete celoročně používat. Chata má ideální nosnou konstrukci, čistý design a je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Nabízí se vám 2 rozměry chat a sice o velikosti 13 a 25 metrů čtverečních. Chaty vám jsou dodány zcela čisté, vymalované v bílé barvě a je jen na vás, jak si chaty vybavíte a vyzdobíte. Chata pro vás bude jako čisté plátno, které si můžete přizpůsobit podle svého vkusu.

Kvalitní zpracování

Jde o velmi propracované stavby, které disponují kvalitní izolací, stěny mají nástřik expanzní tvrdou pěnou PUR, je zde difuzně propustná fólie a obložení pomocí kompozitu dřevěné hmoty a PE. Svody jsou zapuštěné pod fasádou a střecha je lepená z hydroizolační fólie z PVC. V chatách najdeme plastová okna s izolačním trojsklem.

Po celé chatě je moderní bodové osvětlení. Kuchyňská linka je vybavená dřezem a pákovou baterií. V koupelně najdeme sprchový kout, umývadlo a WC. Podlahy jsou z kvalitního PVC s nášlapnou vrstvou určenou do průmyslových objektů. Co se týče interiérových dveří, ty jsou zásuvné do pouzdra, aby zabraly co nejméně prostoru. Chaty jsou standardně dodávány s vnitřními rozvody vody, odpadů a elektřiny, takže je lze po dodání prakticky ihned používat. Více informací k chatám si přečtěte na https://www.vyrabimechaty.cz/, kde si můžete vysněnou chatu i rovnou objednat.