Mobilní domy

Prostě si koupíte vlastní dům na kolečkách, s kterým můžete změnit místo trvalého bydliště podle potřeb. Můžete tak třeba využít výhodné nabídky zaměstnání nebo jiné příležitosti a přestěhovat celou domácnost během jednoho dne.

Dnešní mobilní domy nejsou žádnou maringotkou ani přívěsem za auto. Jedná se o skutečný pohodlný domov s veškerým komfortem. Například Mobilheim Willerby je určen pro celoroční bydlení. Obytná plocha 27 m2 je plně dostačující pro dvě osoby a při vyšší míře skromnosti i pro více lidí. Tento mobilní dům ukrývá dvě ložnice, pět stálých a 4 nouzová lůžka. Kuchyňka je vybavena čtyřplotýnkovou PB varnou deskou, lednicí na 230 V a PB karmou. Koupelna má sprchový kout a oddělené keramické WC.

Mobilní domy jsou určeny k trvalému i přechodnému bydlení. Pro někoho to může být skvělá investice do letního sídla, které člověka nebude vázat na jedno místo. Můžete se tak rekreovat každý rok na jiném místě, a přitom budete vždy a stále ve svém. Pokud budete svůj mobilní dům v atraktivní lokalitě pronajímat, brzy se vám zaplatí. Je to i výborná možnost pro náruživé milovníky zimních sportů, kteří tak nemusí v zimě hledat vhodné ubytování. Jednoduše zaparkují v některém zimních středisku a na sjezdovky se mohou vydávat ze svého „domu“, který jim poskytne veškeré pohodlí. Mobilní domy jsou velice kvalitní i z hlediska materiálu.

Venkovní obklad je z eloxovaného hliníku, tloušťka stěny pět centimetrů včetně izolace minerální vlnou je dostatečnou ochranou před chladem i horkem. Rovněž střešní krytinu tvoří hliník izolovaný minerální vlnou.

Pro život na cestách jsou určeny Mobilheimy na kolech, které mají veškeré vybavení vyrobeno z corianu, což je materiál tlumící vibrace při jízdě. Komfortně zařízený mobilheim na kolech se tak může stát vaším druhým domovem, se kterým můžete cestovat kam se vám zlíbí.