Jak nejlépe prodat dům nebo byt?

Potřebujete prodat nemovitost? Jedná se o záležitost, kterou nelze brát na lehkou váhu, protože nesprávná volba vás může připravit o obrovské množství peněz. Prodej nemovitosti by měl být rozumný, promyšlený a měl by být uskutečněn tak, aby bylo osloveno co největší množství solidních zájemců. Stále více lidí se snaží prodávat nemovitosti svépomocí s tím, že si myslí, že to pro ně bude nejvýhodnější řešení. Opak je ovšem pravdou.

Proč se obrátit na specialisty

Specialisté mají rozsáhlou databázi klientů a při prodávání umí správně vyjednávat a prodat vaši nemovitost za nejvyšší možné částky. Pokud řešíte, jak prodat byt, obraťte se na specialisty na Realityno.cz. Nejde o běžnou realitní kancelář, která vám nabídne kompletní servis a na prodej budete dlouho čekat. Zde k vám budou přistupovat individuálně a budou aktivně hledat zájemce, aby vám zajistili prodej včas a za ty nejlepší ceny.

Nemovitosti jsou nabízeny prověřeným klientům s hotovostí, pohotovostním úvěrem nebo předschválenou hypotékou. Vážní zájemci se mohou účastnit online aukce nemovitostí, kde se cena vaší nemovitosti může vyšplhat do mnohem vyšších částek, než jste čekali, a za svojí nemovitost tak získáte maximální možnou cenu.

Prodej bez realitního makléře vám sice pomůže ušetřit několik procent z celkové částky na provizi, ale výsledná prodejní částka, které vám umožní profesionální makléř dosáhnout, je podstatně větší, takže prodejem bez makléře rozhodně neušetříte a zkušený makléř se také postará, aby byla nemovitost prodána včas. Specialisté mají mnoho zkušeností, nástrojů a znají ty nejlepší strategie, jak postupovat, aby došlo k úspěšnému prodeji. Nikdo není expertem na všechno a prodej nemovitostí je vždy vhodné přenechat těm nejpovolanějším v oboru. Pro spolupráci se zkušenou realitní kanceláří nebo pro více informací navštivte portál Realityno.cz, kde se dozvíte vše potřebné.