Nové byty a domy v Praze

Bydlení v Praze má mnoho výhod. Nemusí to být v samotném centru, které nabízí spoustu příležitostí zaměstnání, kulturního vyžití v divadlech, kinech či galeriích a procházek po historických místech. Kdo chce bydlet v hlavním městě, ale zároveň vyžaduje klid, může si vybrat z několika variant.

Novostavby Praha lze v současné době najít především v lokalitách jako jsou Vysočany, Hostivař, Štěrboholy, Prosek či Stodůlky. Tato místa jsou od centra skvěle dopravně dostupné, mají veškerou občanskou vybavenost a nechybí ani dostatek zeleně. Díky blízkosti přírody se každý obyvatel těchto čtvrtí může cítit téměř jako na venkově, a přitom si užívat všech vymožeností, které mu nabízí moderní bydlení ve městě.

301b1-britska-vzorac-21-6-2011

Při hledání vhodného bydlení vám pomůže společnost FINEP, která se specializuje na novostavby a byty Praha. Umí uspokojit všechny skupiny zájemců, od mladých rodin s dětmi až po zajištěné manažery s vysokými nároky. Společnost si zakládá na poskytování profesionálních služeb, které zahrnují financování nemovitosti, právní dohled a bezplatné poradenství. Financování znamená vyhledání nejlepších nabídek hypoték včetně refinancování. Vlastní právní oddělení dohlíží na všechny smlouvy a důležité dokumenty, aby koupě nového bytu proběhla naprosto hladce.

finep

Realitní experti společnosti vám pomohou vybrat byt v podstatě na míru podle vašich představ a požadavků. Bonusem navíc je nabídka parkovacího stání u všech novostaveb v Praze. Příkladem příjemného a pohodlného bydlení jsou byty Praha 10. Tato lokalita u Hostivařské přehrady nabízí vše, co si lze přát. Jedná se o atraktivní místo nad přehradou, všech 141 nově postavených bytů má vynikající dispoziční uspořádání a nejmodernější vybavení. Obyvatelům zde slouží veškerá občanská vybavenost a široké možnosti odpočinku a sportovního vyžití v těsné blízkosti bytových domů. Byty v Hostivaři jsou také velice zajímavou investicí, neboť se jedná o ideální lokalitu.

sd3

Rodinné domy

Společnost nabízí také prodej domu Praha, jelikož disponuje celou řadou krásných domů v zajímavých lokalitách. Jedná se o domy s vlastním pozemkem, které splňují veškerá očekávání na krásné, moderní a útulné bydlení. Příkladem mohou být desítky rodinných domků v rezidenčních projektech v Praze 5 – Stodůlkách a v Praze 10. Při koupi domu u FINEP se můžete spolehnout na poctivou českou firmu, vysokou kvalitu domů i bytů a rovněž na právní jistotu. Firma sleduje i aktuální trendy v architektuře a designu a snaží se je realizovat ve svých projektech. Spolu s novým domem získáte zdarma i cenné rady týkající se pojištění nemovitosti nebo uplatnění úlev na daních.