Nová kuchyň za pár okamžiků

Spousta lidí žije ve stejném prostředí roky, někteří si zvyknou, ale jiní potřebují vždy jednou za čas změnu. Starý design se jim jednoduše okouká. Z toho není třeba si dělat hlavu, je to celkem běžný jev. Jak to ale udělat, aby se interiér změnil podle vašich představ a nestálo vás to majlant? Je třeba začít se změnami postupně. Jste spokojeni s podlahovou krytinou? Máte podlahu v dřevěném dekoru, který vám vyhovuje? Potom se přesuňme dál. Co stěny? Můžete nově vymalovat, místo bílé použít jinou barvu, která váš interiér prozáří.

V každé kuchyni je důležitá pracovní plocha a prostor za ní. Zeď často trpí nečistotami, takže je potřeba zde mít materiál, který vám umožní plochu pohodlně čistit. V moderních kuchyních jsou velmi oblíbené desky, ale stále se hojně využívají i klasické obklady. Můžete vybírat z mnoha různých formátů a provedení. Velkoformátové obklady představují zajímavou možnost obložení stěny téměř beze spár. Klasické obklady jsou zase mnohem levnější a můžete vybírat ze široké nabídky. Existuje ale ještě další možnost a tou je mozaika.

Mozaiky jsou různě barevné malé segmenty keramiky, skla či jiného materiálu, které jsou uspořádané na silikonové síťce. Díky tomu se s nimi dobře manipuluje a lze pomocí nich obložit jakoukoli plochu. Velkou výhodou mozaiek jsou malé rozměry segmentů, díky tomu je možné poměrně snadno obložit i oblé předměty. Nemůžete-li sehnat obkladače, nebo se vám obkládání kuchyňské linky zdá příliš složité, můžete vyzkoušet samolepicí mozaiky. Ty lze nalepit na staré obklady, které chcete zakrýt. Jsou omyvatelné a snadno se lepí. Nebojte se, zvládne to opravdu každý. Přijďte si vybrat vaši samolepicí mozaiku do internetového obchodu RDkachle.cz, nebo se stavte ve vzorkové prodejně v Ostravě.