Netradiční ubytování na stromě je zážitkem na celý život

Když je řeč o ubytování, většina lidí si představí velký hotel nebo malý penzion. Ubytovat se však můžete i na stromě. Nejde o vtip, ale o senzační druh ubytování, který je určen všem, kteří potřebují na chvíli uniknout od všedních starostí a městského hluku. Nabízí se vám pobyt v luxusních domech na stromě, které se nacházejí uprostřed lesa, v krásné horské přírodě.

Treehouse jako únik do přírody

Každý den jsme v obklopení mnoha povinností, žijeme hektickým životem, každých 10 minut kontrolujeme telefon a občas je toho na člověka příliš. Treehouse je možností, jak od tohoto zmatku na chvíli uniknout na místo, kde na vás povinnosti nedosáhnou. Jde o luxusní ubytování, kde vám nebude nic chybět, každé ráno vás probudí zpěv ptáků. Zapomeňte na elektroniku, zde se nebudete večer koukat na televizi, namísto toho se můžete zavěsit na terase do houpací sítě a kochat se hvězdnou oblohou. Pokud sem vyrazíte v páru, můžete se konečně věnovat svému protějšku. Je důležité nebýt stále pod tlakem, ale občas si také odpočinout a uvědomit si, co je v životě důležité.

Domy na stromě se nachází nedaleko obce Křížany, budete z nich mít výhled na Ještěd, Ralskou pahorkatinu a také na Bezděz. Je to kouzelné místo, kde můžete strávit nezapomenutelné okamžiky. Domy jsou plně vybavené a budete se zde cítit pohodlně. Můžete sem vyrazit sami, se svým protějškem, s rodinou nebo třeba s přáteli. Můžete si dělat výlety do přírody, užívat si venkovní saunu nebo třeba grilovat. V okolí je mnoho krásných míst, kam si můžete udělat výlet. Každý by se měl čas od času odtrhnout od svého hektického života a užít si pobyt v přírodě, která vám pomůže opět načerpat ztracenou životní energii. Více informací najdete na Treehousejested.cz.