Návrh interiéru svěřte profesionálům

V každém domě, bytovém či komerčním prostoru lze objevit krásu a kouzlo, kterého jste si dosud nevšimli. Někdy stačí jen málo, jindy je zapotřebí zrekonstruovat celý interiér. Chcete-li dosáhnout skutečně mimořádného efektu, může vaše představy splnit, ba i překonat bytový designer.

Jedná se o profesionální designéry interiérů, kteří mají bohaté zkušenosti, odborné znalosti a erudici, díky které dokáží i z obyčejného prostoru vytěžit maximum a vykouzlit atmosféru, kterou budete milovat.

Co je PW Interiér

Jedná se o firmu sdružující skupinu profesionálních designérů interiérů, kteří jsou schopni realizovat i zdánlivě nereálné představy a přání svých klientů. Čekají na každou novou příležitost objevovat skryté krásy jakýchkoliv interiérů a přesvědčovat majitele těchto prostor k jejich úpravě. Bytový designer má jednak mnohem větší představivost, než kdokoliv z nás, ale k tomu má i potřebné znalosti nejrůznějších materiálů a technologií.

Profesionální designéři interiérů vám mohou pomoci jak při stavbě nového domu, tak při rekonstrukci staršího objektu či bytu. PW Interiér vznikl již v roce 2006 a od svých počátků až dosud realizoval celou řadu jedinečných nápadů. Přijímá zakázky na návrhy interiérů od jednotlivců i společností, ale nevyhýbá se ani řešení exteriérových prostorů. Prvořadým zájmem těchto zapálených profesionálů je spokojenost klientů. Každá zakázka je pro ně výzvou, aby přesvědčili zákazníka o nejlepším způsobu řešení. Nejdůležitější zakázkou je pro ně vždy ta aktuální a nejlepší odměnou pak obdivný a spokojený výraz majitele pozměněného prostoru, ať už jde rodinný dům, byt, veřejný objekt či kancelář.

Kvalita a originalita

To jsou dva atributy, na kterých si pwinterier.cz především zakládá. Při rekonstrukcích a úpravách interiérů i exteriérů používá proto pouze materiál od vybraných českých i zahraničních výrobců. Ovšem chloubou PW Interiéru je originální nábytek vlastní výroby. Od roku 2011 je otevřeno vlastní interiérové studio a vzorkovna dveří Sapeli, kde se může každý zájemce osobně seznámit jak s designéry, tak s produkty a materiály. Na místě se lze poradit o vhodnosti materiálů a optimálním řešení, případně si objednat vytvoření návrhu interiéru a jeho realizaci.