Na omítky jednoduše, s Kerastukem

Čas jsou peníze a je jedno jestli jste kutil nebo specializovaná firma, každý chce práci odvádět co možná nejrychleji a nejpříjemněji. Pokud se chystáte opravit omítky při rekonstrukci svého domku, a nebo máte jako firma podobné zakázky, doporučujeme podívat se pozorně na Kerastuk. Ušetří vám totiž obojí.


Rychlá příprava

Při práci s Kerastukem vás nebude nic zdržovat. Samotná příprava je jednoduchá a rychlá. Není potřeba znát různé poměry pro míchání, Kerastuk je tekutá omítková směs, připravená již od výrobce v ideální hustotě. Stačí ji pouze lehce promíchat a můžete se pustit do práce, zvládne to opravdu každý.

Pokud jste stavební firma, oceníte to dvojnásob, při použití Kerastuku totiž odpadá pracovní síla, která se musí při použití běžných sypkých směsí starat o jejich rozmíchání. Práci se tak může věnovat více pracovníků samostatně a zvládnout ji daleko rychleji. A to se rozhodně vyplatí.

nelepi

Snadné nanášení, vnitřní omítky Kerastuk

Kerastuk je směs obsahující jemný křemičitý písek, vápno, hydraulické a organické pojivo, plavený kaolin a vodu. Směs je ideálně hustá, pastovité konzistence a velmi snadno se nanáší. Je určena jako omítka pro panelové povrchy a jako tenkovrstvá štuková omítka základních jádrových omítek. Před použitím stačí povrch napenetrovat aby byla zajištěna dobrá přilnavost, a pak už můžete rychle a pohodlně nanášet Kerastuk pomocí ocelového hladítka.

Rychlá finalizace omítek

Po zavadnutí povrchu, které poznáme tak, že omítka na dotek nelepí, stěnu lehce vyhladíme polystyrenovým hladítkem. Péči věnujte i rohům, aby byly krásně hladké a rovné. Následně můžete nanést druhou, finální vrstvu Kerastuku, opět ocelovým hladítkem. Tato vrstva by měla být tenčí, v maximální tloušťce 2mm. Po zavadnutí zkontrolujeme pomocí světla případné nerovnosti, které opravíme tak, že povrch lehce navlhčíme rozprašovačem a rozetřeme do ztracena filcovým hladítkem. Jak vidíte, práce s Kerastukem je rychlá a příjemná jak pro laiky, tak pro profesionály.

Cistaprace.cz