Moderní úchytky a věšáky pro domácnost

Bez úchytek by byl nábytek nepoužitelný, neboť by se dvířka skříní, skříněk, komod, knihoven či dalších kusů nábytku nedaly otevírat. Úchytky jsou nepostradatelným doplňkem a zároveň tvoří i zajímavý designový prvek, který může dokreslit celkový dojem z nábytku.

Pokud si chcete pořídit kvalitní a moderní úchytky, najdete největší výběr ve velkoobchodu a e-shopu ANKA M+N s.r.o. Je až neuvěřitelné, kolik druhů, tvarů, materiálů, barev a dalšího provedení mohou skýtat obyčejné úchytky. Kvalita i moderní design je zaručena, neboť tento obchod nabízí převážně výrobky renomované firmy SIRO, pro kterou pracují přední rakouští designéři. Každý detail na úchytkách, kterých je více než 500 druhů, je pečlivě a precizně propracován. Nábytkové úchytky se liší kromě jiného také svým účelem, takže není problém najít potřebné a elegantní úchytky do jakékoliv místnosti ve vašem interiéru.

Druhy úchytek

Pestrý výběr druhů, tvarů a materiálů umožňuje každému najít úchytky podle svých představ a potřeb. Moderní i retro provedení úchytek můžete použít v kuchyni na dvířkách kuchyňské linky nebo u jednotlivých spotřebičů. Zrovna tak pestrý výběr se nabízí pro nábytek v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, ale i v koupelně nebo předsíni. Kromě úchytek najdete také knopky, věšáky, věšákové lišty, nebo mušle. Tento název může evokovat úplně jiný účel použití, ovšem v tomto případě se jedná skutečně o úchytky, které jsou řešeny opačně, než tradiční vystouplé držení. Mušle jsou zapuštěny, chcete-li zadlabány do dvířek nábytku, takže nehrozí jejich ulomení nebo úraz. Nábytkové úchytky SIRO jsou elegantním a moderním řešením, které díky splývání s povrchem nábytku působí velice nenápadně.

Materiál

Nejpoužívanější jsou úchytky kovové, které jsou buď z nerezu nebo hliníku. Zvláště nerez je velice oblíbený zejména v kuchyni, kde nerezové úchytky skvěle ladí s ostatním nerezovým vybavením. Jejich výhodou je snadné čištění. Stejnou službu udělají i hliníkové úchytky, které jsou na rozdíl od nerezových levnější. Oblíbené jsou i kombinace kov-plast nebo kov-porcelán, které se hodí do rustikální kuchyně. Pořídit si můžete také kolekce SWAROVSKI.

Věšáky a věšákové lišty

Věšáky jsou určeny na odkládání šatstva, pokrývek hlavy, deštníků, nebo v koupelně ručníků či županů. Pro každý účel jsou na výběr různá provedení. U věšáků se jedná buď o jednoduchý věšák, nebo o variantu se dvěma háčky. Praktické jsou věšákové lišty, které jsou v nabídce v délkách 30 až 40 cm s pěti nebo šesti věšákovými háčky. Tvary věšákových lišt jsou velice rozmanité, od jednoduché lišty, přes rozměrnější desku až po různě zakřivené či zaoblené lišty.