Máte málo?

Nedostatek finančních prostředků může zkomplikovat život každému z nás bez výjimky. Nikdo není ušetřen rizika, že tato neblahá situace postihne jednoho dne i jeho samotného. A to ani kdyby se stokrát dušoval, že dělá a vždy bude dělat vše pro to, aby si se svými příjmy spolehlivě vystačil.

Je totiž celá řada variant, jak se dostat do finanční tísně, ba klidně i vysloveně nouze. Člověk si to může zavinit vědomě i nevědomky, a může ho do podobné situace dostat i někdo jiný, případně k tomu mohou víc než vydatně přispět i neblahé okolnosti.

A jak má řešit problémy ten, kdo není bonitní, a tudíž se o něj finanční instituce zrovna neperou, což je eufemistické vyjádření skutečnosti, že tomuto jedinci odmítají vyhovět všude, kam se tento jenom se svojí žádostí obrátí?

Často si může být někdo takový jist jedině tím, že až padne jeho volba na americké hypotéky, bude mít vystaráno. Právě takovéto nebankovní půjčky totiž mohou pomoci i tomu, kdo je na tom po finanční stránce prachbídně, kdo má jednu kapsu prázdnou, druhou vysypanou a v těch ostatních jenom nezaplacené účty.

I když má zájemce o půjčení si nějaký záznam v registrech dlužníků, i když se tento nemůže chlubit vysokými příjmy ani hrozícími exekucemi, tady mu pomohou. Od toho totiž hypotéky bez registru či hypotéka bez doložení příjmu jsou. Jistě, i zde je třeba vyhovět všem požadavkům, jež jsou na zájemce o půjčku kladeny, ale těmto se dá vyhovět daleko snáze než předpisům týkajícím se bankovních půjček.

Zde se dá do zástavy nemovitost a na základě tohoto kroku si lze půjčit klidně až osmdesát procent její odhadní ceny. Jež lze následně splácet i s příznivými úroky po dobu jednoho roku až třiceti let, logicky s tu vyššími a tu nižšími splátkami.

Vše se tu vždy nastavuje individuálně, tak, aby to dlužník zvládnul. A proto taková nebankovní hypotéka vždy pomůže. I zdánlivě beznadějnému žadateli.