Angličtina pro samouky – Naučte se anglicky za 30 hodin

Chtěli byste umět anglicky? V dnešní době je angličtina považována za základ, který by měla umět ovládat většina lidí. Ne každý měl v životě příležitost se anglicky naučit a mnoho lidí anglicky umělo, ale vzhledem k nevyužívání tohoto jazyka všechny naučené vědomosti zapomnělo. Pokud chcete umět anglicky, tak máte skvělou příležitost se tento jazyk naučit s minimálním úsilím. V dnešní hektické době má jen málokdo čas, aby někam dojížděl na dlouhé anglické kurzy, kde by byl pod dozorem lektora. Existuje mnohem snadnější a efektivnější způsob výuky angličtiny, který přináší EasyLingo, je to angličtina pro samouky.

Jak EasyLingo funguje

Dokážete se 60 minut plně soustředit na výuku? Většina lidí ne, protože je to příliš dlouhá doba pro udržení pozornosti. Výuka v dlouhých úsecích začíná být často nudná a učení jazyka jde pomalu. S EasyLingo se věnujete výuce jen 20 minut denně. Jedná se o krátkou dobu, na kterou si najdou čas i ti nejvíce zaneprázdnění lidé. Dokážete si představit, že byste byli lepší o jednu jazykovou úroveň za pouhých 30 hodin? S EasyLingo to možné je, 30 hodin je totiž celých 90 lekcí, které vás postupně naučí vše potřebné. Jen si to představte, jen o něco více než 1 den času z vás naučí to, co byste se běžným způsobem učili podstatně déle.

Vyzkoušejte jazykový kurz zdarma

EasyLingo můžete vyzkoušet přímo na webu https://easylingo.cz/. Kurzy jsou rozděleny podle úrovně vaší angličtiny, tedy od úplných začátečníků (A1) až po experty (C2). Abyste si ověřili kvalitu výuky, můžete si vyzkoušet ukázkovou lekci zcela zdarma. Nabízí se vám snadná výuka nejen angličtiny, ale i němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny. Někdo může namítat, že je potřeba lektor k tomu, aby studentům odpovídal na otázky nebo jim poradil v momentě, kdy si s něčím nevědí rady. Součástí EasyLingo je funkce, se kterou máte lektora kdykoliv po ruce, stačí jednou kliknout a už s lektorem chatujete. Pokud jste nároční a trváte na individuální výuce, nabízí se vám individuální lekce přes Skype. Sami si zvolíte čas konzultací a budete mít po vymezený čas lektora jen pro sebe. Využijte výhod této moderní výuky pro 21. století a naučte se cizí jazyk rychle a efektivně.